Gün içinde düşünülmesi gereken sayısız konuyla ilgilendiğiniz ve iş günü bitip de eve geldiğinizde kendinizi fazlasıyla yorgun hissettiğiniz zamanları düşünün. Bu zamanların sayısı sizin için bir hayli fazlaysa, sosyalleşmek ve eğlenmek için kendinize yaratacağınız fırsatların da önemi eminiz ki büyük. İşte Schweppes tarafından düzenlenen Social Hour’lar bunun için biçilmiş kaftan! Neden mi?

Schweppes Social Hour
Schweppes Social Hour: Lezzet Keşifleri ile Dolu Akşamlar

Adı üstünde, Social Hour! İşten eve gelip günü sevdiklerinizle keyifli sohbetler etmeden, yalnızca kendiniz için ayırdığınız bir zaman olmadan veya modunuza gerçekten iyi gelecek, enerjik hissetmenizi sağlayacak bir aktivite yapmadan kapatmayı gerçekten istiyor musunuz? Evet, evde film keyfi yapmak veya kitap okuyup sakin bir gece geçirmek de güzel, onların tadı bir başka. Bir de şu senaryoyu hayal edin; mesai bittiğinde sevdiklerinizle birlikte ortak bir noktada buluşuyor ve hep beraber capcanlı bir ortama adım atıyorsunuz! Yeni insanlarla tanışıyorsunuz, laf lafı açıyor, yeni dostlar ediniyorsunuz. Keyifli sohbetlerin arkası kesilmiyor, kahkahalar havada uçuşuyor. Bir de bakıyorsunuz, telefon numaraları alınmış, bir sonraki buluşma için sözleşilmiş bile! Bu size nasıl hissettiriyor? Sizin de bizim gibi içinizde bir şeyler kıpır kıpır oluyorsa ve heyecanlanıyorsanız, bir sonraki rota Social Hour!

Social Hour yalnızca size sosyalleşebileceğiniz harika bir atmosfer sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sizi Schweppes’in keşif dolu kokteyl dünyasına doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Şehirdeki farklı mekanlarda gerçekleşen ve “Garnish Show” gibi farklı konseptlerde gerçekleştirilen etkinliklerde, Social Hour için özel olarak hazırlanan farklı Schweppes lezzetlerini tadabiliyorsunuz. Hem de özel Schweppes Social Hour fırsatlarıyla! Bomontiada mekanlarından Delimonti için özel olarak hazırlanan “Delimontischhh” veya Vogue Restaurant & Bar’da gerçekleşen Social Hour’da etkinliğe özel olarak tasarlanan Romantic, Vogue Kiss ve Romy gibi koktey ve mocktail’ler bu özel lezzetlerden yalnızca birkaçı.

Aslında hiçbir Social Hour bir öncekine benzemiyor! Yer aldığınız her buluşma, size hem sosyalleşebileceğiniz eğlenceli bir ortam sunuyor, hem akşamınızı enerjiyle dolduruyor, hem de yepyeni kokteyl ve mocktail’lerin tadına varmanızı sağlıyor. Ama bunu yaparken Schweppes Social Hour’larda sürprizler hiç bitmiyor! Her Social Hour keşifler ve sürprizlerle dolu yeni bir deneyim diyoruz ve sizi bir sonrakine heyecanla bekliyoruz. Social Hour etkinlik mekanları ve saatleri için Schweppes Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Ben çeşitli sebeplerden dolayı Social Hour’lara katılamıyorum diyenler veya evden dışarı çıkmadan Schweppes keyfini yaşamak isteyenler içinse bir önerimiz var! Çağırın arkadaşlarınızı evinize, alın malzemelerinizi, yaratıcılığınız konuşsun! Herkes var olan malzemeleri kullanarak en güzel kokteyl veya mocktail’i yaratmaya çalışsın, geriye her birini tadıp lezzetlerine varmak kalsın! İster Social Hour’larda, ister evinizde, istediğiniz her yerde Schweppes ile yeni lezzet keşifleriyle dolu bir yolculuğa adım atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul Kokteyl Mekanları