Genç ve başarılı 27 Türk tasarımcının katılımıyla hazırlanan “Design Days @ Bilstore Tünel” 1 Temmuz Salı günü kapılarını tasarımseverlere açtı!

bilstore design days 1

Tasarımcılarla olan yakın ilişkisini her daim sağlam tutan Bilstore, son dönemde farklı ve kendine has tasarımlarıyla Türk moda sahnesinde kendine yer edinen genç ve başarılı 27 Türk tasarımcıya Tünel Mağazası’nda ev sahipliği yapıyor.

bilstore design days 2

Sizin için neler seçtim?

– Karahasan’s ın rengarenk transparan gömlekleri

– Önder Özkan’ın triko elbiseleri

– LifeistCo’nun unisex eskitme tişörtleri

– OZZ hats’in sloganlı şapkaları

– Özlem Erkan’ın mini elbiseleri

– Maid In Love markasının desenli salopetleri

bilstore design days 6

Tasarımcılar bu proje için neler dedi ?

Türkiye’de tasarımcıları satış hedefli projelerde görmek tüm modaseverlerin dilinde… Bu nedenle tasarımcıları açılışta yakalamışken sordum bu proje için neler düşünüyorlar.

bilstore design days 3

İşte cevapları:

Özlem Erkan: Bilstore gibi konsept markanın tasarımcıları bir araya getirmesinin ve satış desteği vermesinin devamlılığı olduğu sürece başarılı olacağını düşünüyorum.

Ozan Mutlu (LifeistCo): Tasarımcıları aynı çatı altında buluşturup, müşterilerimize keyifli satış ortamı oluşturan Bilstore’a teşekkür ediyoruz. Ülkemizde tasarımcılara verilen önem ve tasarım etkinliklerinin artması dileklerimizle…

Ebru Günay: Tasarımcılar için doğru adreslerden biri olduğunu düşünüyorum ve belirli aralıklarla doğru zamanlama ile tekrarlanmasının yaralı ve hoş olacağını inancındayım.

Özlem Özsaruhan (OZZ hats): Bilstore’un çizgisi bizim ürünlerimize çok yakın. O yüzden ürünlerimiz için en doğru adreslerden biri olduğunu düşünüyorum.

Bige Karahasan (Karahasan’s): Bilstore Design Days birçok genç tasarımcıyı özel indirimli fiyatlarla alıcıyla buluşturuyor. 15 gün süren bu etkinlikte yer aldığımız için çok mutluyuz. Markamıza geri dönüşler keyif verici.

bilstore design days 4

15 Temmuz’a kadar devam edecek olan etkinliği ajandanıza eklemeyi unutmayın!

Katılan Tasarımcı ve Markalar:

Gizem Baş, Songül Cabacı, Cult of Cuddle, Ceren Çelikkol, Duygu Ergör, Özlem Erkan, Freak Is the New Black, Ebru Günay, Aslı Güler, Gözde & Hande, Hatice Gökçe, Ece Gözen, Fulya İlkmen,Janucha, Karahasan’s, Nevra Karaca, LifeistCo, Locomotees, Maid in Love, OZZ Hats, Önder Özkan, Zeynep Ökmen, Meltem Özbek, Sorcha Design, Ece Salıcı, S.O.D.A., Achelya Uluchay.

bilstore design days 5

Design Days @ Bilstore Tünel etkinliğine katılan markalardan OZZ Hats’ten ipuçları için “OZZ Hats ile Şapka Giyinme Rehberi” yazısına göz atabilirsiniz.

 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?