Yin ile Yang felsefesine göre; her şey iki kutupludur ve birbirine karşıttır. Ortaya hareketlilik ve süreklilik doğurur. Bu karşıtların biri diğerinden bağımsız olamaz, birbirini tamamlar. Gündüz olmadan, gece; gece olmadan, gündüz açıklanamaz. Gece olmadığı sürece, gündüz de yoktur. Aynı siyah ile beyaz gibi…

Vazgeçilmez siyah ve saflığı andıran beyazın ilişkisi buradan geliyor. Gözüme takılan her şey bu sefer daha anlamlı…

Yeniliklere Açık “Yin ile Yang”

Deniz, kum ve güneşin özlemi ile yanıp tutuşuyoruz son günlerde. Soğuk hava ve karanlık içimizi kapatırken Marquesa Beachwear markası içimizi ısıttı. Bikini, mayo ve deniz kıyafetleri ile yazın farklı olmak isteyenlere özel. Sizin için markadan siyahla beyazı seçtim…

Şeffaflığı ile Görünmezliği Yok Eden “Yin ile Yang”

Felsefenin en büyük özelliklerinden biri de, şeffaflığı ile tüm görselliğini ortaya koymak. Saklama duygusunun noksanlığı! Chanel şeffaf çanta ile görünmezliği ortadan kaldırmaya hazır olun. Çünkü sizin hiçbir şeyi saklamanıza gerek yok theMagger okuyucuları! Tarz ortada, sadece anı yakala!

Trendleri Yakalayan “Yin ile Yang”

Moda haftalarının en önemli merkezlerinden Londra’da J.W.Anderson, geometrik silüetlerini kadın ve erkeğin üzerinde uygulamış. Yin ile Yang felsefesinin üretkenliğinde başrolde.

Retro “Yin ile Yang”

Amerikan’ın Retro akımına kapılmayan yoktur, şimdi American Retro bilstore online shop‘ta yerini buldu. Farklı elbiseler ve mimari yapıları andıran bu tasarımları izlemeye bile değer!

Erkekçe “Yin ile Yang”

Amsterdam’a herkes gitmek için merak salar. Peki bize onları getiren Scotch&Soda‘yı bilmeyen var mı? Varsa size sunuyorum: Rahat ama şıklık zıtlığını siyah beyaz gibi yansıtan bir olgu.

Günün Look’u ve “Yin ile Yang”

İşte size armağanım!

Haftaya görüşmek üzere!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN