Herkesin “son mutsuz günleri” olarak nitelendirdiği 2012 bitmek üzere… Ben de 2012’nin ‘Son Gözüme Takılanları’ ile karşınızdayım. İçimde 2013’e dair umutlar var ve bu umutlarla yenilikler beni bulmaya başladı bile. Biraz duygusal başlayan yazım kendini renge, şekillere, olgulara ve ürünlere bırakıyor. Bu bölümde fonksiyonel hayat kurtarıcılara yer verdim!

Tasarımın geometrisine varım!

Derin Design’ın yarattığı geometrik şekillerle minimalist akımına hayran bir an önce ev sahibi olma peşindeyim. 2013 umutlarına bir ek! İgloo adını verdikleri bu kapsül çalışma alanı ‘Gözüme Takılanlar’ arasında…

Made in England

Dr.Martens markasının androjenliğine bir haller olmuş! Bu seneki  geniş koleksiyonunda topuklu ayakkabılardan Oxford ayakkabılarına kadar çeşit var. Bense çiçekçiliğe merak saldığım bu zamanlarda en çok gözüme takılanı seçtim. Simsiyah giyinirken kendime renk katacak bir kurtarıcıya başvurmuş oldum.

Saçlarımız out tırnaklarımız in!

New York’ a gittiğimde Duane Reade ‘lere girmeden durulmaz! Eczane ve süpermarket kıvamında ama 7/24 açık olan bu dükkanlarda güzellik bölümüne uğradım. İlk gözüme takılanda Sally Hansen’ın Türkiye’ye daha gelmeyen ‘Gel Strips’ ürünleri oldu. Artık evinizde (özellik ben gibi oje süremeyenler için) rahatlıkla güzel ya da stil sahibi tırnaklara bu yapışan ojelerle sahip oluyor olacaksınız. Bakımsız görünmeye son!

İş kadınlarına özel…

Başarıda payım olsun misyonunu benimseyen Marks&Spencer’ın yenilikçi Sonbahar-Kış koleksiyonu’nden bu parça bence iş hayatının en kurtarıcı parçalarından.

Güpür kesimlerden oluşan şık detaylara siz ne dersiniz?

Lenslerden kurtuldum ama kaplarından asla!

5 yaşımdan beri gözlük takan sonra ergenlik dönemimde ezik olarak benimseyip lense geçiş yapan 20li yaşlarımın ortasında da rahatlığıma önem verip radikal kararla Lazer Göz Ameliyatı yaptırarak hepsinden kurtuldum. Ama dayanamadığım Baykuş şeklindeki lens kaplarımdan vazgeçmem mümkün değil. Sizce haksız mıyım?

Yeni yılınız şimdiden kutlu olsun klişe sözleriyle birlikte bol paralı, bol seksli, bol sağlıklı, bol arkadaşlı, bol eğlenceli, bol içkili & yemekli, bol işli, bol bol yıllar diliyorum!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN