Nişantaşı birçoğumuzun favori semtleri arasında ve belki de hepimiz belli aralıklarla bazen yalnızca işlerimizi halletmek için, bazense yoğun bir güne birkaç saatliğine mola vermek için güzel kahve mekanları arayışında oluyoruz. Güzel haber, artık bu arayışlarınıza bir son verebilirsiniz çünkü Nişantaşı’ndan favori kahve mekanlarımızı sizin için yazdık!

Evde en iyi kahve için önerilerimize göz atın:
Filtre Kahve Makineleri | Espresso Makineleri

Nişantaşı Kahve Mekanları

Vi Coffee & Healthy Living, Şişli Konum

Vi Coffee & Healthy Living; ne çok sert ne çok yumuşak, tam kıvamında filtre kahveleri başta olmak üzere kahve konusunda oldukça iddialı mekanlardan, bizim de favorilerimizden. Her şeyin sağlıklı ve doğal ürünlerle yapılmasına dayanan raw food konseptiyle de oldukça fark yarattığını düşündüğümüz Vi’den Acai Bowl’unu tatmadan ve leziz kahvaltısını yemeden kalkmayın!

Instagram

İlginizi çekebilir: “İstanbul’da Sağlığın Peşinden Giden Cafeler”

Petra Coffee, Topağacı  Konum

Yazın Iced Latte’sini, kışın Flat White’ını içerken kahvemizin hiç bitmemesini dilediğimiz Petra Coffee, kahveleriyle olduğu kadar tatlıları ve yemekleriyle de kalbimizi kazanıyor. Gayrettepe, Kanyon ve Maslak şubeleri de olan Petra’nın kahvelerini evde denemek isterseniz şubelerinden kahve çekirdeklerini de satın alabiliyorsunuz. Bizce güzel bir öğleden sonrası için leziz bir tatlı ve kahve için oldukça iyi ve keyifli bir mekan!

Instagram

Voi, Teşvikiye Konum

Günümüzün trendlerinden 3. dalga kahvecilerin ilk başarılı temsilcilerinden biri Voi! Menüsünün büyük bir kısmı glutensiz, diyabetik ve organik ürünlerden oluşan Voi’de haftanın yedi günü fit kahvaltı seçenekleri bulmak mümkün. Buranın Hario, Chemex ve Cold Drip ile özel demlenen filtre kahve çekirdekleri, aromalı kahveler, soğuk kahve alternatifleri, Matcha Latte’si ve smoothie’leri ise denemeden geçmemeniz gerekenlerden!

Borderline Coffee, Teşvikiye Konum

.