Yılbaşı’na birkaç gün kala, halen sevdiklerinize uygun hediyeyi bulamadınız mı?
Ya da kendinize tüm yılınızın güzel geçmesini sağlayacak bir hediye mi almak istiyorsunuz?

İşte bu yazımızın konusu, ister sevdiklerinize ister kendinize alabileceğiniz, yıl boyunca faydasını göreceğiniz, birlikte değerlendirebileceğiniz, sizi kültürel anlamda geliştiren, eğlendiren ve ayrıcalıklı kılan öneriler: İKSV, İstanbul Modern ve Pera Müzesi’nin üyelik programlarından haberdar mısınız?

LALEKARTYILBASI (1)

İstanbul’da kültür ve sanat dendiğinde akla gelen ilk kurum kuşkusuz İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV)… Vakfın 10 yıldan fazladır yürttüğü Lale Kart üyelik programı sayesinde İKSV’nin tüm etkinlik ve festivallerinde ayrıcalıklı, öncelikli ve indirimli bilet satışından; bunun yanında anlaşmalı kitabevi, sinema, tiyatro, restoran, kafe, gece kulüplerinin dahil olduğu buluşma noktalarında da çeşitli indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sağladığı ayrıcalıklar Sarı, Kırmızı, Beyaz ve Siyah Lale kategorilerine göre de değişen üyelik programına dahil olarak sevdiklerinizle birlikte kültür ve sanat dolu bir yıl geçirebilirsiniz.

Detaylar: http://lalekart.org/

istanbul modern uyelik

İstanbul’un en önemli müzelerinden İstanbul Modern’in “Bu Yılbaşı Sevdiklerinize Müze Alın” slogana belki rastlamışsınızdır. İstanbul Modern’e İndirimli, Bireysel, Aile, Gümüş ve Altın kategorinden birini seçerek üye olabilir; yıl boyunca müzeye ücretsiz giriş yapabilir, sergileri açılıştan önce görebilir, film gösterimi, rehberli sergi turları ve etkinliklere ücretsiz katılabilir, İstanbul Modern Restoran ve İstanbul Modern Mağaza’daki indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Detaylar: http://istanbulmodern.org/tr/uyelik/uyelik-hakkinda_35.html

pera kart

Pera Müzesi de üyelik programı ile kültür ve sanatı sevenlere ayrıcalıklar vaat edenlerden. Bir yıl boyunca ücretsiz müze ziyareti, rehberli turlar, ücretsiz film gösterimleri, Pera Café ve Perakende Artshop’ta indirimler gibi ayrıcalıkları olan Perakart‘ın, PERAkart+, PERAkartgenç, PERAkartaile,  PERAkartbronz,  PERAkartgümüş ve PERAkartaltın olmak üzere farklı kategorileri bulunuyor. Aralık ayı boyunca tüm Perakart‘ların %25 indirimli olduğunu da ekleyelim.

Detaylar: http://www.peramuzesi.org.tr/Pera-Muzesi-Dostu/3

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?