Yılbaşı hediyelerini son dakikaya bırakanlar olarak hızlı alışveriş turlarında yeteneklerimizi sergilemenin vakti geldi. Yoğun bir yılın ardından tüm iyi ve zor anlarımıza eşlik eden insanlara ufak ışıltılarla teşekkür etmenin tam zamanı. Zor bir günden sonra olan her şeyi detaylarıyla anlatmak için sabırsızlandıklarımız, her koşulda bizi güldüreceğinden emin olduklarımız ve yeniden başlamamız gereken zamanlarda bize ilham verenler…

Yeni bir yılı karşılamaya günler kalmışken gelin bir zaman makinesine atlayıp, ortaokul yıllarında en yakın arkadaşınızla bir örnek bileklikler taktığınız günlere geri dönelim. O “arkadaşlık bileklikleri”ni bu denli özel yapan, getirdikleri güven ve aidiyet hissiydi. Tüm bu tatlı dokunuşları yetişkin yaşama neden taşımayalım? İşte Pandora ME de benzer hislerle yola çıkıyor ve her gün stil değiştiren en iyi arkadaşların, bu yıl farklı stiller oluşturabilecekleri seçenekler sunuyor. Pandora ME halkaları, mini sallantılar ve madalyonlar arasından, aklınızdaki kişinin stiline en yakın olanları seçerek hediye alışverişinizin ilk adımını tamamlayabilirsiniz.

Pandora

Zaten hediye vermeyi almaktan bile eğlenceli yapan da onlarca seçenek arasından karar vermekten hediye paketini hazırlamaya dek tüm bu küçük adımlar. Hediye seçtiğiniz kişinin zevklerini gözden geçirmek, ortak anıları anımsamak, stiline en çok uyacak şeyleri tahmin etmek gibi aşamaların tümü, sevdiğiniz kişilerle oynanan özel oyunlar gibi. Paketi verdiğinizde yüzlerindeki gülümsemeyi görmekse sürecin en keyifli parçası. Böylece hayatımızın her anında yanımızda olan kişilerle rolleri değiştirerek gülümsemeyi devralan değil, armağan eden konumuna geçmiş oluyoruz.

Pandora

Mutluluk depolamanın en güzel yollarından biri, günümüzü aydınlatan, hayatımızın yıldızı olan o insanların yüzlerindeki ışıldamayı görmek. Pandora Moments koleksiyonu da da elle tamamlanmış gökyüzü charm’larıyla, hayatınızın ışık saçan yıldızları için ideal bir seçenek. O halde samimi bir teşekkürü hak eden, ışıldayan her yıldız ve her hikaye için doğru hediyeleri bulmak üzere sizi buraya alalım.

Kapak Fotoğrafı: Pandora

İlginizi çekebilir: Chic Magger’dan Yeni Yılda Önce Kendini Şımart