2021’e veda etmeye, umut, heyecan ve yeni hedeflerle 2022’yi karşılamaya hazırız. Fişekhane ise yılın bu en güzel zamanını Designers Iconic Look New Year Fest ve BeybiDA Christmas Fest gibi birbirinden değerli iki festivalle karşılıyor. Sizler de Fişekhane’nin tarihi atmosferinde günler boyu sürecek bu festivallere katılabilir, burada sevdikleriniz ve kendinizi mutlu edecek o özel hediyeyi bulabilir, atölyeler, konserlere eşlik eden özel lezzetlerle unutamayacağınız bir deneyime doğru yelken açabilirsiniz. Festivallerin tarihlerini not ettiyseniz, gelin biraz da programın detaylarından söz edelim.

Fişekhane, Ares Plus

Aralık’ta Fişekhane’de Buluşalım!

Yeni yıl ruhunun şehre gelmesiyle birbirinden özel festivaller Fişekhane’nin tarihi atmosferiyle unutulmaz bir deneyime dönüşüyor. Yılbaşı ağaçları, ışıl ışıl süslemeler ve kış temalı şarkıların yanı sıra Fişekhane’nin gastronomi tutkunlarına da hitap eden onlarca mekanında sıcak şarap, sıcak çikolata ve daha pek çok ikonik lezzeti deneyimleyebilirsiniz. Dilerseniz yeni yıl tariflerinize özel malzemelerinizi, butik ve yerel tasarımcıların ürünlerinin yer aldığı Pazar Yeri’nden temin edebilirsiniz.

Fişekhane, Pazar Yeri

Yeni yılın size daha fazla mutluluk ve sürpriz getirmesini istiyorsanız sevdiklerinizle birlikte rotanızı Fişekhane’ye çevirebilirsiniz. Şimdi dilerseniz bu birbirinden heyecanlı festivalleri yakından tanıyalım.

Designers Iconic Look New Year Fest

Designers Iconic Look New Year Fest

Sevdiklerinize ve kendinize benzersiz hediyeler almak, özellikle bu hediyelerin bir “tasarımcı” imzası taşımasını istiyorsanız rotanızı 25-30 Aralık 2021 tarihleri arasında Fişekhane’de gerçekleşecek olan Designers Iconic Look New Year Fest’e çevirebilirsiniz. Bu festivalde çağdaş Türk tasarımcılarının ürünlerini, lezzet, sanat, eğlence, konser ve sohbetler eşliğinde, Fişekhane’nin büyülü atmosferinde saat 12.00 ile 20.00 arasında deneyimleyebilirsiniz. Bu ikonik festivalde ayrıca Sevil Dolmacı Art Gallery küratörlüğündeki çağdaş sanat eserlerinin tüm alanlarda ve tarihi hamam binasında ziyaretçilerin beğenisine sunulduğunu da hatırlatalım.

Designers Iconic Look New Year Fest’te DJ performansları gün boyu devam ederken, Göçmens, Quartist ve Cuban Trio grupları da dünya müzikleri repertuarıyla galeri alanındaki sahnede, eğlenceli müzikleriyle festivale hak ettiği rengi katıyor. Ayrıca festival, her gün kortej, bando, tahta bacak, canlı heykel, pandomim gibi farklı aktivitelerin yer alacağı sokak etkinlikleriyle yeni yıl coşkusunu hissetmeye de olanak sağlıyor.

Fişekhane Galeri’de biletli olarak gerçekleşecek festival hakkında daha fazla bilgi ve bilet almak için buraya tıklayabilir, Instagram’da Fişekhane ve Designers Iconic Look New Year Fest hesaplarını takip edebilirsiniz.

BeybiDA Christmas Fest

BeybiDA Christmas Fest

Anne bebek eğitim ve haber portalı BeybiDA, BeybiDA Christmas Fest ile 25-26 Aralık 2021 tarihlerinde Fişekhane Ana Fuaye’de tüm ebeveynlere ilham olacak bir etkinliğe imza atıyor. Mamma Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleşen BeybiDA Christmas Fest’te birbirinden değerli markaların tanıtım standlarını gezmenin yanı sıra konusunda uzman isimlerle söyleşilere de katılabilirsiniz. İki gün boyunca hem çocukların hem ebeveynlerin keyif alacağı bu festivale katılım ise ücretsiz. Daha fazla bilgi almak ve BeybiDA Christmas Fest’in program akışı hakkında daha fazla bilgi almak için Fişekhane’nin Instagram hesabını takip edebilirsiniz.