Bazı mekanlara girdiğiniz anda içiniz açılır; şık ortamlarıyla sizi hemen özel hissettirir. İşte biz de Pandora Shine ile bu mekanları keşfetme peşindeyiz! Pandora Shine ile ışıldayan mekan keşiflerimizin ilkine hoşgeldiniz; sizi Michelle Brasserie ile tanıştıralım…

Vadistanbul’da yer alan Michelle, içeriye girildiği andan itibaren insana huzur veriyor. Yüksük tavanı, yemek, aşk ve mutluluk üzerine yazılmış sözlerin altın çerçevelerle süslenmiş olan duvarı, beyaz ve dore detayların yeşil seramikler ve canlı yeşillikler ile birleştiği atmosferi bu mekanda vaktimizin bir hayli keyifli geçeceğine çok emindim.

Michelle’in bir de harika bir kış bahçesi var; kış bahçesinde bulunan tam ortasında bulunan defne ağacı ve doğa temalı kumaşlarla kaplanan koltukları insana şehirden uzaklaşmış hissi veriyor. Zaten bahçeden dışarıya bakarken gördüğünüz manzara da ful yeşillik. Umarım hep öyle kalır!


*Yüzükler, Pandora Shine koleksiyonuna ait.

Fransız cafelerinden esinlenilmiş Michelle’in menüsü çok geniş; o yüzden ne ararsanız bulabiliyorsunuz. Bun, bowl gibi son zamanların en popüler yemek seçeneklerini de menüye katmışlar. Bun ve bowl’ların hayalini kurmaya başlamıştık bile, ancak önce başlangıçlar menüsünden Burrata’yı seçtik. Taze ıspanak, poşe armut, kıtır ekmek ile servis edilen Burrata gerçekten çok lezzetliydi. Yanında gelen poşe armut, burratanın kendisiyle muhteşem bir uyum sağlamıştı.


*Yüzükler, Pandora Shine koleksiyonuna ait.

Sonrasında sıra geldi, merakla beklediğimiz Dana Kaburgalı Bun’ı denemeye… Salatalık turşu, susam ve coleslaw ile hazırlanan bun, beklediğimden çok daha nefisti. Michelle’e giderseniz, bun seçeneklerinden en azından birini mutlaka deneyin derim.

*Yüzük ve bileklik, Pandora Shine koleksiyonuna ait.

Michelle’in bowl çeşitlerinden de tatmadan olmaz dedik ve Somon Bowl sipariş ettik. Enfes bir ızgara somonla beraber yasemin pirinci, avokado, yeşilliklerle gelen bowla bayıldık. Bir dahaki gidişimde bonfileli bowl’u da kesin deneyeceğim. Size de tavsiye ederim!

*Kolye, Pandora Shine Koleksiyonuna ait.

Michelle’de yemek sonra kahve siparişi verdiğiniz zaman, kahveniz taptaze cookieler, jelibonlar ve bonibonlarla beraber geliyor. Mekanın bu sempatik hareketi bizi küçük çocuklar gibi mutlu etti diyebilirim :)

*Yüzük ve bileklik, Pandora Shine koleksiyonuna ait.

Vadistanbul’da açılan Michelle Brasserie’ye çok seveceğinize eminim. En yakın zamanda farklı bir rota olarak yolunuzu Vadistanbul’a çevirin ve kendinizi yazlıkta gibi hissedeceğiniz bu mekana mutlaka uğrayın.

Bir sonraki keşfimiz ise, Teşvikiye’deki Healin! Takipte kalın :)

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?