Netflix’e her ay yepyeni filmler, diziler ve belgeseller eklenirken, muhtemelen sizin de izlenecekler listeniz gittikçe kabarıyordur. Yeni eklenen içeriğin sürekli olarak izini sürmek ne kadar zorsa, merakla beklediğiniz bir filmin ya da ilgiyle takip ettiğiniz bir dizinin yeni sezonunun Netflix’e eklenmiş olduğunu fark etmemenin getirdiği bir şeyler kaçırmış olma hissi de bir o kadar kötü. Gelin Netflix’te bu ay neler var birlikte göz atalım, Netflix yeni filmler, diziler ve belgeseller açısından bu ay bize ne sürprizler hazırlamış beraber öğrenelim. İşte, ayın yenilerinden sizin için seçtiklerimiz ve yeni Netflix film önerileri:

Bu ay Netflix’te Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?, Red Rose ve Triptych gibi yeni dizilere birer şans vermeli, You ve Outer Banks‘in yeni bölümleri için heyecanlanmalı, bir an önce İyi Adamın 10 Günü ve Your Place or Mine gibi Netflix orijinal filmlerinin başına geçmeli ve milyoner köpeklerden Formula 1 pistlerine birçok farklı konuya odaklanan belgeselleri izlemelisiniz. Rick and Morty‘nin yeni sezonu başta olmak üzere, farklı dönem ve türlerden birçok film ve dizinin de bu ay Netflix’e ekleneceğini unutmayın!

Netflix Yeni Diziler

Outer Banks: 3. Sezon

youtube play youtube play

Outer Banks’e geri dönüyoruz! Yoksullar olarak bilinen arkadaş grubu, efsanevi bir kayıp şehri arayan tehlikeli bir rakibin zoruyla, bu kez Karayipler ve ötesinde yeni maceralara atılıyor. Dizinin üçüncü sezonu, 23 Şubat’ta Netflix kataloğuna ekleniyor.

You: 4. Sezon – 1. Kısım

youtube play youtube play

En sevdiğiniz stalker geri dönüyor! Londra’da yeni bir başlangıç yapan Joe, geçmişe sünger çekip iyi biri olmak isterken, günahlarından arınmaya çalıştığı bu zorlu yolda yeni bir takıntının pençesine düşüyor. You‘nun dördüncü sezonunun ilk kısım bölümleri 9 Şubat’ta Netflix’te yayınlanıyor.

Bu Ay Netflix’te Neler Var?: Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?

You ve Outer Banks‘in yeni bölümleri dışında, Perihan Mağden romanından uyarlanan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? (24 Şubat), tehlikeli taleplerden bulunan bir uygulamayı indirdikten sonra kabus gibi bir yaz geçiren bir grup serseri gencin hikayesi Red Rose (15 Şubat), İtalya’nın ilk kadın avukatı Lidia Poët’in gerçek hikayesinden esinlenen The Law According to Lidia Poët (15 Şubat), üçüz kardeşlerden biri olduğunu keşfeden amansız bir dedektifin geçmişine ilişkin gerçeği ortaya çıkarmak için tehlikeli bir maceraya atıldığı Triptych (22 Şubat) ile The Upshaws‘un üçüncü kısım bölümleri (16 Şubat) de bu ay Netflix’te izleyebilecekleriniz arasında.

Netflix Yeni Filmler

Sürekli dijital içerik tükettiğimiz bu karantina günlerinde, Netflix orijinal filmleri, izlenecek filmler listemize yeni seçenekler eklemeye devam ediyor:

İyi Adamın 10 Günü

youtube play youtube play

Netflix her ay yerli orijinal filmleri de kataloğuna eklemeye devam ediyor: Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı filmde, iyi bir adam olarak bilinen Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet ararken iyilik ve kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. İyi Adamın 10 Günü, aksiyon dolu bir üçlemenin ilk filmi olarak karşımıza çıkıyor. (10 Şubat)

Your Place or Mine

youtube play youtube play

Netflix’te ayın orijinal filmlerinden bir diğeri ise Reese Witherspoon ve Ashton Kutcher’ı buluşturan bir romantik komedi: Your Place or Mine çok yakın arkadaş ve tamamen zıt karakterler olan Debbie ve Peter’ın bir haftalığına evlerini değiştirmesini ve birbirlerinin hayatına yakından bakmalarını konu alıyor. Böylece beklenmedik bir aşkın kapıları aralanıyor. (10 Şubat)

youtube play youtube play

Ayrıca, yeni evlerinde Ernest adlı bir hayalete rastlayan Kevin ve ailesinin sosyal medyada ünlü olmasıyla yaşananları anlatan aile komedisi We Have a Ghost (24 Şubat), tek başına yelkenle dünyayı dolaşan en genç kişi olma hayalinin peşinden giden Avustralyalı azimli bir genç kızla ilgili True Spirit (3 Şubat), bir cinayetin işlendiği zaman döngüsünde sıkışıp kalan altı liselinin kimliği belirsiz bir cesedin parçalarını bularak bu lanetten kurtulmaya çalıştığı Re/Member (14 Şubat) ve açık renkli siyah kadının titizlikle kurduğu ayrıcalıklı hayatının yaşadığı şirin banliyö kasabasına iki yabancının çıkagelmesiyle altüst olduğu The Strays (22 Şubat) de bu ay Netflix’e ekleniyor

Netflix Yeni Belgeseller

Farklı ama hepsi ilgi çekici konulara dair çarpıcı gerçekler ve detaylı araştırmalar bu ay da Netflix belgeselleri ile önümüze seriliyor:

youtube play youtube play

Netflix’in hayatın çok farklı alanlarından gerçek hikayeler anlattığı orijinal belgesellerine bu ay beş yeni yapım ekleniyor: Kendine ait bir vakfı olan köpek Gunther ve onun tarikat benzeri bir toplulukla birlikte lüks bir yaşam süren eksantrik bakıcısını merkezine alan Gunther’s Millions (1 Şubat), sivil haklar mücadelesinin simge ismi ve NBA’in en çok şampiyonluk kazanan oyuncusu Bill Russell’ın sahada ve saha dışındaki olağanüstü mirasını mercek altına alan Bill Russell: Legend (8 Şubat), canlandırmaları belgeselle harmanlayan, aile içi ihanet ve siyasi rakiplerle boğuşan Angola kraliçesi Njinga’nın yükselişini ve hükümdarlığını anlatan African Queens: Njinga (15 Şubat), Güney Carolina’da yaşayan birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluğu derinden sarsan ve topluluğun en güçlü ailesinin dehşet verici sırlarını açığa çıkaran korkun trajedileri merkezine alan Murdaugh Murders: A Southern Scandal (22 Şubat) ve her sezonunda hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşayan pilotlar, yöneticiler ve takım sahiplerinin Formula 1 dünyasındaki kıyasıya rekabetini işleyen Formula 1: Drive to Survive‘ın beşinci sezon bölümleri. (24 Şubat)

Netflix’te Bu Ay: Eklenen Filmler / Diziler

youtube play youtube play

Netflix’e sadece orijinal filmler, diziler ve belgeseller eklenmiyor tabii… Birçok popüler yapım ve/veya ödüllü film bu aydan itibaren Netflix’ten izlenebilecekler arasında… Yılın ilk günlerini son yılların öne çıkan filmleri, yeni sezonları merakla beklenen diziler ve modası geçmeyen klasiklerle geçirmek isteyenler için ihtimaller sonsuz! Ayın heyecan verici film ve dizileri arasında, parlak zekalı Rick ve huysuz torunu Morty’nin alternatif dünyalara yaptığı yolculukları konu alan Rick and Morty’nin altıncı sezonu dikkat çekiyor. (1 Şubat)

Ayrıca Stephen King uyarlaması bir büyüme hikayesi klasiği olan Stand by Me (1 Şubat), En İyi Film Oscar ödülü sahibi, araştırmacı gazetecilik filmi Spotlight (1 Şubat), Tom Cruise’u bir aksiyon yıldızına dönüştüren Mission: Impossible serisinin tüm filmleri (14 Şubat), Jurassic Park serisinin ilk dört filmi (16 Şubat), oyuncak ayı komedisi Ted (16 Şubat), Al Pacino’ya Oscar ödülü kazandıran romantik drama Scent of a Woman (16 Şubat), Kevin Costner’lı bilimkurgu Waterworld (16 Şubat) ve çağdaş korku serisi The Purge‘ün ilk iki filmi (16 Şubat) bu ay Netflix’te izleyebilecekleriniz arasında.