Netflix’e her ay yepyeni filmler, diziler ve belgeseller eklenirken, muhtemelen sizin de izlenecekler listeniz gittikçe kabarıyordur. Yeni eklenen içeriğin sürekli olarak izini sürmek ne kadar zorsa, merakla beklediğiniz bir filmin ya da ilgiyle takip ettiğiniz bir dizinin yeni sezonunun Netflix’e eklenmiş olduğunu fark etmemenin getirdiği bir şeyler kaçırmış olma hissi de bir o kadar kötü. Gelin Netflix’te bu ay neler var birlikte göz atalım, Netflix yeni filmler, diziler ve belgeseller açısından bu ay bize ne sürprizler hazırlamış beraber öğrenelim. İşte, ayın yenilerinden sizin için seçtiklerimiz ve yeni Netflix film önerileri:

youtube play youtube play

Bu ay Netflix’te sevilen diziler Kulüp, After Life, Ozark ve Snowpiercer‘ın yeni sezon ve bölümleri için heyecanlanmalı, yeni diziler In From the Cold ve Archive 81 ile tanışmalı, Netflix orijinal filmleri Babamın Kemanı ve Munich: The Edge of War‘u kaçırmamalı ve futbolculardan dolandırıcılara farklı konuları mercek altına alan belgesellerin karşısına geçmelisiniz.The Office‘in tüm sezonları başta olmak üzere, farklı dönem ve türlerden birçok film ve dizinin de bu ay Netflix’e ekleneceğini unutmayın!

Netflix Yeni Diziler

Kulüp – 2. Kısım

youtube play youtube play

Geçtiğimiz ay yayınlanan ilk bölümleriyle bir nostalji fırtınası koparan Netflix Türkiye yapımı dizi Kulüp‘ün ikinci kısım bölümlerinde, geçmişiyle yüzleşen Matilda geleceğine dair bir karar vermekte zorlanırken, Raşel ve İsmet’in geleceği belirsiz bir noktaya gidiyor. Tüm bunlar olup biterken, İstanbul’da sokaklar da karışmaya başlıyor. (6 Ocak)

After Life – 3. Sezon

youtube play youtube play

Ricky Gervais‘in ölüm ve yasa dair hüzünlü komedi dizisi After Life, üçüncü sezonuyla devam ediyor. Bu sezonda Tony, artık hayatla eskisi kadar hırçın ve huysuz olmasa da kaybettiği eşinin geride bıraktığı boşluğu doldurmak için çabalamaya devam ediyor. (14 Ocak)

Ozark – 4. Sezon, 1. Kısım

Netflix’in soluk soluğa izlenen, popüler drama dizilerinden biri daha ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Sıradan insanların kara para aklama üzerine kurulu bir suç ailesi haline gelişini konu alan Ozark‘ın dördüncü ve final sezonunun ilk kısmı, kartelden kurtulmaya çok yaklaşan Byrde ailesinin yıpranan aile bağlarına odaklanıyor. (21 Ocak)

netflix'te bu ay - snowpiercer
Netflix’te Bu Ay | Snowpiercer

Kulüp, After Life ve Ozark‘ın yeni bölümleri dışında, her hafta yeni bir bölümüyle Netflix’e gelecek Snowpiercer‘ın dünya üzerinde yaşanabilir koşulllar bulmak için arayışın sürdüğü üçüncü sezonu (25 Ocak’tan itibaren), ailesini riske atmak ve biyolojik mühendislik ürünü bir Rus ajanı olarak çalıştığı geçmişine dönmek arasında seçim yapmak zorunda kalan bir annenin ikilemini izleyeceğimiz yeni dizi In From the Cold (28 Ocak), kendini tehlikeli bir tarikatı araştıran yönetmenin çalışmalarını yeniden bir araya getirirken bulan bir arşivciyi merkeze alan Archive 81 (14 Ocak) ve gösterişli bekar gençleri cennet kıyılarda buluşturan ama onlara seksi yasaklayan çılgın reality show Too Hot to Handle‘ın üçüncü sezonu (19 Ocak) da bu ay Netflix’te izleyebilecekleriniz arasında.

Netflix Yeni Filmler

Sürekli dijital içerik tükettiğimiz bu karantina günlerinde, Netflix orijinal filmleri, izlenecek filmler listemize yeni seçenekler eklemeye devam ediyor:

Babamın Kemanı

youtube play youtube play

Yılın ilk haftalarında, Netflix kataloğuna bir orijinal yerli yapım daha ekleniyor: Engin Altan Düzyatan‘ın başrolünde yer aldığı Babamın Kemanı, üzücü bir kayıp yaşayan küçük kızın, kendisine mesafeli duran amcasıyla bağ kurmaya çalışmasını konu alıyor. İkiliyi birbirine yakınlaştıran ortak noktaları, müziğe olan tutkuları oluyor. (21 Ocak)

Munich: The Edge of War

youtube play youtube play

Robert Harris’in kitabından uyarlanan ve II. Dünya Savaşı yıllarında geçen Munich: The Edge of War, iki genç adamın Avrupa’da savaşı önlemek için kurduğu planı konu alıyor. Oxford Üniversitesi’nden sınıf arkadaşı olan, fakat biri İngiliz hükümeti, diğeriyse Alman hükümeti için çalışan iki genç adamı, en son 1917’de izlediğimiz George McKay ve Alman sinemasının yükselen yıldızlarından Jannis Niewöhner canlandırıyor. (21 Ocak)

netflix'te bu ay mother android
Netflix’te Bu Ay | Mother/Android

Ayın Netflix orijinal filmleri arasında ayrıca, toplumdan izole yaşayan bir ailenin sakin yaşantısının korkunç bir yaratık tarafından altüst edildiği The Wasteland (6 Ocak), şiddetli bir android ayaklanmasıyla sarsılan kıyamet sonrası dünyada, genç bir hamile kadın ve erkek arkadaşının çaresizce güvenli bir yer arayışını anlatan Mother/Android (7 Ocak), New Yorklu kuaför ve düğününde görev aldığı çekici prens arasındaki kıvılcımla başlayan aşkı konu alan The Royal Treatment (20 Ocak) ve gerçek bir hikâyeden uyarlanan, ceza alan NFL koçu Sean Payton’ın Teksas’taki küçük bir kasabada oğlunun genç fıtbol takımına koçluk yaparak sahalara dönüşünü anlatan Home Team (28 Ocak) de var.

Netflix Yeni Belgeseller

Farklı ama hepsi ilgi çekici konulara dair çarpıcı gerçekler ve detaylı araştırmalar bu ay da Netflix belgeselleri ile önümüze seriliyor:

youtube play youtube play

Netflix’in hayatın çok farklı alanlarından gerçek hikayeler anlattığı orijinal belgesellerine bu ay, iki yeni yapım ekleniyor: Dünya çapında sevilse de eleştiri oklarını daima üzerine çeken Neymar’ın özel hayatının ve muhteşem futbol kariyerinin iyi ve kötü tarafları hakkında konuştuğu Neymar: The Perfect Chaos (25 Ocak) ve İngiliz casus kılığına giren zalim bir dolandırıcının yalanlarıyla yönlendirdiği kurbanlarını ve ailelerini nasıl soyup soğana çevirdiği yürek burkucu belgesel The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman (18 Ocak).

Netflix’te Bu Ay: Eklenen Filmler / Diziler

Netflix’e sadece orijinal filmler, diziler ve belgeseller eklenmiyor tabii… Birçok popüler yapım ve/veya ödüllü film bu aydan itibaren Netflix’ten izlenebilecekler arasında… Yılın ilk günlerini son yılların öne çıkan filmleri, yeni sezonları merakla beklenen diziler ve modası geçmeyen klasiklerle geçirmek isteyenler için ihtimaller sonsuz! Ayın sürprizleri arasında, Amerikan televizyonlarının en sevilen dizilerinden The Office‘in tüm sezonlarının 15 Ocak’ta Netflix kataloğuna eklenecek olması da var!

netflix'te bu ay - the office
Netflix’te Bu Ay | The Office

Ayrıca Tom Cruise‘un sadece tehlikeye, ölüme ve yer çekimine değil, yaşlanmaya da meydan okuduğu aksiyon serisi Mission: Impossible‘ın tüm filmleri (1 Ocak) ve ve John Krasinski imzalı, ses tasarımını bir gerilim unsuru olarak başarıyla kullanan korku filmi A Quiet Place (1 Ocak) bu ay Netflix’te izleyebilecekleriniz arasında.