Ağustos, yaz günlerine “Elveda!” demeye ve sonbaharı karşılamaya hazırlandığımız güzel bir ay. Ağustos dergileri de bu mevsim geçişini daha renkli kılmak adına adeta yarış halindeler! Karşınızda Vogue USA’den Cosmopolitan Amerika’ya bu ayın dergi kapakları Vol.2!

Vogue USA

VOGUE AMERİKA:

Anna Wintour, Vogue’un her sayısını belli bir temaya adamayı seviyor. Yıllardır yaptığı “Age Issue” da bunun yegane örneklerinden biri.  Bu sefer yetenekli oyuncu Claire Danes ve  ‘Homeland’ starı Damian Lewis, “Yaş Sayısı” nda başrolü kapmışlar! Usta nitelendirmesinin bile artık kifayetsiz kaldığı fotoğrafçı Annie Leibovitz objektifinden,  moda direktörü Tonne Goodman’in styling’i ile yansıyan ikili, bu moda çekiminde oyunculuk performanslarını konuşturmuş.

Ancak kapakta sadece Burberry Prorsum trençkot ile ciddi bir görünüm sergileyen Claire Danes var. Derginin moda çekiminde Claire’e  Calvin Klein, Donna Karan,  ve  Victoria Beckham tasarımları; Damian’a ise stilist  Michael Philouze tarafından seçilen Prada ve Dior gibi markaların tasarımları eşlik etmiş. Mary Howard Studio’nun set tasarımı konusundaki becerisi de buna eklenince; ortaya uzun uzun bakılası bir iş çıkmış!

Yazının devamı; Cosmopolitan Amerika, Details, Glamour Amerika, Vogue Paris, Derh Moment Magazine Ağustos ayı kapakları ve yorumları için galeriyi ziyaret edebilirsiniz:

GALERİ

5 fotoğraf

theMagger’dan Ağustos Ayı dergi kapakları Vol.1

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?