Sevdiklerinizi ayrıcalıklı hissettirecek ve başka hiçbir yerde bulamayacakları tüm gadgetlar Shopi go’nun teknoloji bölümünde!

Hammacher

Shopi go’nun sofistike hediye seçkisi, Shopi go’ya özel ürünlerle alışveriş severlere benzersiz fırsatlar tanımayı yine başarıyor. Klişe hediyelerden uzak durmak isteyen, yeni hediye fikirleri düşünen ve modern teknolojiyi yakından takip edenlere olan seçeneklerin içerisinde hoparlörden kulaklığa, video not ekranından tarayıcıya, her şey mevcut!

Hammacher The-Best-Wand-Scanner

Amerika’da kullanışlı buluşları ile çığır açan Hammacher markasının kablosuz iPhone – Televizyon dönüştürücüsü ile, bilgisayarından uzakta kalınca işi aksayanlar için portatif tarayıcılar, ofisten uzak çalışanlar için ideal bir seçenek.

Frends

Kulaklıkları bir aksesuar gibi gösteren Frends markasının piton modeli ve mat siyah anotlanmış titanyum Aedle kulaklıklar ile sevdiklerinize müziği hediye edebilirsiniz.

Native Union

Native Union’ın hoparlör ve kablo gibi birçok farklı ve şık modeli olmasına rağmen, kuşkusuz en öne çıkan parçası siyah video not ekranı. 3 dakikalık sesli video kaydı yapıp buzdolabı gibi manyetik alanlara yapışan bu gadget, mesaj bırakmayı çok keyifli kılıyor!

En & Is

Kulaklıklar tek kişilik bir deneyim sunarken, hoparlörlerin sağladığı kaliteli ses, yaşadığınız alanı adeta bir müzik şenliğine çeviriyor. Revo’nun retro görünümlü radyosu, ve En & Is’in 24 K altın megafonu evinize renk katacak!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?