Yaz sıcakları tam manasıyla kendini hissettirirken bu hafta sonun etkinlikleri de aşağıdaki gibi sıralanıyor.

4 Temmuz Cuma

Goran Bregovic @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

hafta sonu - goranbregovic

Balkan müziğinin ülkemizde en sevilen ismi Goran Bregovic, bir kez daha İstanbul’da. Bu akşam müzikseverlerle bir araya gelecek olan Bregovic, geniş repertuvarının en seçkin örnekleriyle Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak.

Levent Yüksel @ Jolly Joker İstanbul

hafta sonu - levent yuksel

Türk pop müziğinin sayılı erkek vokallerinden Levent Yüksel, en sevilen şarkılarıyla İstanbullu müzikseverlerle bir araya geliyor. Henüz tatile çıkmayıp İstanbul’un sakinliğini yaşamayı tercih edenler için Levent Yüksel şarkılarıyla Jolly Joker İstanbul’da olacak.

5 Temmuz Cumartesi

1. Yavuz Çetin Gitar Festivali @ KüçükÇiftlik Park

hafta sonu - yavuz cetin gitar festivali

Türk rock müziğinin unutulmaz gitaristi Yavuz Çetin, KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek bir festivalle anılıyor. Teoman, Bulutsuzluk Özlemi, Aylin Aslım, Moğollar, Fuat Güner, Pentagram, Ogün Sanlısoy, Kurtalan Ekspres gibi Türk rock’ının başarılı isimlerinin sahne alacağı festivalde Yavuz Çetin’in oğlu Yavuzcan Çetin de gitarıyla sahnede olacak.

M.A.N.D.Y. @ Propaganda Beach Club – İzmir

hafta sonu - mandy

Propaganda, İstanbul’un ardından yazı İzmir’de geçiriyor. Deniz, güneş, kum ve müzik mottosuyla yola çıkan Propaganda Beach Club, bu hafta sonu dans müziğin en iyilerinden M.A.N.D.Y.’yi ağırlıyor. Elektronik müzik festivallerinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan M.A.N.D.Y., Cumartesi günü Propaganda’yı açıkhava diskosuna döndürecek.

6 Temmuz Pazar

Gece Planı

hafta sonu - night moves

Hafta sonu tercihini sinemadan yana kullanacaklar için önerim ise “Gece Planı”. Dakota Fanning’in başrolünde olduğu film, yaşadıkları toprakların geleceği için endişelenen üç çevre aktivistinin hikayesini anlatıyor. Farklı toplumsal tabanlardan gelen üçlünün hikayesini Kelly Reichardt yönetmenliğinde izliyoruz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?