3 Eylül Perşembe günü Shopi go No:17 tasarım, stil ve müzik dolu bir etkinlikle ev sahipliği yapıyor. Paris’i tasarımlarıyla büyüleyen ve 2012 yılında GQ tarafından Yılın Stil Sahibi Erkeği seçilen Alican İçöz’ün Sonbahar-Kış 2015/2016 koleksiyonunu tanıtacağı davete Space Girls de müziğiyle renk katacak.

Alican 1

Maison Martin Margiela ve Alexander Mcqueen gibi tasarım dünyasının önemli isimleriyle çalışma fırsatı bulan Alican, “From Rent Boys to Bank Boys” adlı tamamı el yapımı mücevherlerden oluşan kapsül koleksiyonuyla kendi erkek giyim markasını kurdu.

6

İstanbul’da doğup büyüyen tasarımcı bugünlerde görsel olarak beslendiği ve ilham kaynağı olarak gördüğü Paris’te yaşıyor. Son zamanlarda kendi adıyla hazırladığı tasarımlarla büyük beğeni toplayan Alican, Paris davetlerinin aranan yüzlerinden biri haline geldi.

2

Mücevher tasarımını kendine has stiliyle yorumlayan Alican İçöz’ün Sonbahar-Kış 2015/2016 sezonu için hazırladığı el yapımı tasarımları, yeni sezonda Shopi go’da mutlaka keşfedilmesi gereken koleksiyonlar arasında yer alıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?