Bu hafta sonu Çeşme’de olanlara güzel bir haberimiz var! 2 Ağustos’ta, daha önce İstanbul’da iki kere unutulmaz anlar yaşamamızı sağlayan Amine Edge & DANCE, Tonight It’s Your Time sponsorluğunda Alaçatı’nın en yeni plajı Propaganda Beach & Club’a geliyor!

amine-edge-dance

Amine Edge & DANCE

Güney Fransa’da doğup büyümüş olan Amine Edge, House müziği çok erken yaşlarında keşfediyor. 13 yaşında ilk plağını alan, 16 yaşında ilk kulüp gecesini yaşayan Amine Edge’in ilk şarkısı da 2007’de çıkıyor. Bu single’ı takiben çeşitli EP ve mix imkanları bulan genç sanatçı; Solomun, Laurent Garnier, Carl Cox gibi dünyaca ünlü dj’lerin desteğini alıyor.

Amine Edge & DANCE

Fransa’da ve dünyada “G House” akımının sembolü olarak görünen Amine Edge & DANCE, yarattığı özel atmosferle müziğini yapmaya devam ediyor. Funk’ın derin baslarıyla 80’lerin Hip House akımını birleştiren Amine Edge tam anlamıyla özel bir kombinasyon yaratıyor ve ortaya çıkan şey Gangsta House oluyor. 2012’de Nurvous, Neim (Midnight Perverts), Katchuli (Gorge), Runnin Wild (Bubba & Chris James) ve 2DIY4 (Solomun) labellarıyla çalışma imkanı bulan sanatçı aynı zamanda Sasch BBC, Caspar, Tapesh, DANCE, Midnight Perverts, Maher Daniel ve DeMarzo gibi isimlerle de müzik yapıyor.

599840_242161872570546_1931323863_n

Amina Edge’in Ibiza’nın önemli festivallerinden CUFF’ta sergilediği 2 saati aşan performansı dinleyerek, kendilerine ısınıp, ısınamadığınızı öğrenebilirsiniz:

2 Ağustos Cumartesi gecesi Çeşme’deyseniz, mavi bayraklı denizi ve DJ kabinini devralan iddialı isimlerin performanslarıyla Çeşme’ye yeni bir soluk getiren Propaganda Beach & Club’a gitmeniz ve Tonight It’s Your Time sponsorluğundaki bu özel gece deneyimlemeniz önerilir!

Propaganda Beach & Club Adres: Hacımemiş Mahallesi Piyade Kumluğu Liman Mevkii No.106 Alaçatı

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?