Egzersiz esnasındaki zıplama sayısını tıpkı bir hologram gibi havada ışıklarla gösteren Smart Rope atlama ipi şimdi Shopi go’da!

Screen Shot 2016-04-01 at 10.47.31

Smart Rope’da zıplama sayısını algılayan sensörler bulunur. Sensör aracılığıyla elde edilen veriler ipin üzerinde yer alan LED’ler sayesinde zıplama sayısını tıpkı bir hologram gibi havada size gösterir. Ayrıca Bluetooth yardımıyla tüm bu verileri akıllı telefonunuza da gönderebilir.

Screen Shot 2016-04-01 at 10.48.14

Yüksek kalite, parlak beyaz LED’ler en aydınlık ortamda bile fitness datanızı size gösterir. Smart Gym uygulamasının ileriki güncellemeleriyle birlikte Smart Rope yanan kalori sayınızı ve egzersiz sürenizi de gösterir. 45 derecelik açıyla birbirine bağlı bulunan kulplar ve ip, kulpları daha natürel pozisyonda tutmanıza olanak sağlar ve ipin hareketi için ideal yönü oluşturur. Sahip olduğu tüm teknolojiye rağmen Smart Rope’un kullanımı çok rahattır. Standart micro-USB port aracılığıyla şarj edilebilir. 2 saatte şarjı tamamen dolar, ardından 36 saat boyunca aktif olarak kullanılabilir.

Screen Shot 2016-04-01 at 10.56.03

Dünyanın ilk akıllı atlama ipi Smart Rope’un farklı beden ve renk seçeneklerine göz atmak isteyenler bu linki ziyaret edebilirler.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?