Ghanbari detaylara verdiği önemi kusursuz el işçiliğiyle bütünleştirerek mobilya, aydınlatma ve dekoratif aksesuarda beklentilerinizin üzerinde bir deneyim yaşatır.
Dünyanın dört bir yanını buluşturan Ghanbari ürünlerinden birkaçı:

1. Kenneth Cobonpue – Filipinler

Kenneth Cobonpue

Tarihi ve doğal güzellikleriyle Filipinler’deki Cebu Adası nam-ı diğer “Güneyin Kraliçesi”, Kenneth Cobonpue’nun farklı ve ilham verici tasarımlarının hayat bulduğu yerdir. El işi, yenilikçi tasarımlar, sürdürülebilir malzemeler kullanan zanaatkârlarla hayat buluyor.

 

2. Joenfa – İspanya

Joenfa

Rotayı her daim içimizi ısıtan İspanya’nın üçüncü büyük şehri Valensiya’ya çeviriyoruz. Karşınızda Valensiya’nın şirin kasabası Font de la Figuera’da doğan Joenfa! Joenfa ahşabın doğallığını farklı malzemelerle birleştirerek, zamansız ve zarif tasarımlara imza atıyor.

 

3. Giorgio Collection – İtalya

Giorgio Collection

İtalya’da doğmanın haklı gururunu yaşayan Giorgio Collection, İtalyan stilinden ödün vermeden ahşapla taçlandırdığı tasarımlarını geleneksel dokunuşlarla harmanlıyor.

 

4. Windfall – Almanya

Windfall

Kristalin büyülü çekiciliği ile Münih’i aydınlatan Windfall, kristal armatürü yeniden yorumlayarak aydınlatmaya farklı bir soluk getiriyor.

 

5-    Christopher Guy – Endonezya/Java Adası

Christopher guy

Endonezya’nın volkanik adası Java’da doğan el oyması tasarımlar, Christopher Guy stilinin olmazsa olmazları şıklık ve lüksle bütünleşiyor. Bu buluşma her bir tasarımı kendine özgü ve nefes kesici kılıyor!

 

6. Meystyle – İngiltere

Meystyle

Duvar kağıtlarını adeta sanat eserlerine dönüştüren İngiltere doğumlu Meystyle, duvarları sadece bir arka plan olmaktan kurtarıp onları LED ve kristallerle görsel şölene dönüştürüyor.

 

7. Essential Home – Portekiz

Essential Home

Essential Home’un ikonik yüzyıl ortası modern tarzı Portekiz’in bohem dokusuyla haşır neşir olunca, retro ve çağdaş dokunuşlara sahip tasarımlar doğuyor. Bu ilham verici, ihtişamlı tasarımlar sizi adeta zamanda yolculuğa çıkarıyor!

 

8. Jan Kath – Almanya

Jan Kath

Jan Kath’ın modern ve zamansız halıları arasında kaybolmaya hazır mısınız? Almanya’da doğan marka, el dokuması halıları sadece geleneksel tekniklerle değil, doğal kök boyası, ısırgan otu lifi ve Tibet yünü gibi alışılmışın dışında malzemelerle tasarlıyor. Yarının antikaları olarak nitelendirilen bu halılar, bizleri her defasında eşsiz motifleriyle adeta hipnotize ediyor.

 

9. Paolo Castelli – İtalya

Paolo Castelli

Evinizde modern/klasik dokunuşlardan sıkıldıysanız ve daha sofistike bir tarz arıyorsanız, İtalyan ustalığını detaylarla buluşturan Paolo Castelli ile sizi tanıştırmaktan mutluluk duyarız!

 

10. Munna Design – Portekiz

Munna

“Duyguları tasarımlara dönüştürmek” mottosuyla yola çıkan Munna Design, Portekizli zanaatkârların ellerinde hayat buluyor. Geleneksel ve yaratıcı yaklaşımlarının harmanlanmasıyla ortaya benzersiz eserler çıkarıyor!

 

Ghanbari

Showroom

Bu seçkinin devamını merak ettiysen seni hemen Ghanbari’nin büyülü dünyasına davet ediyoruz:

http://www.ghanbariofficial.com/

https://www.instagram.com/ghanbariofficial/

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN