Tüm sevdiklerinize ayrı ayrı, beğenecekleri yeni yıl hediyeleri mi arıyorsunuz? Panik yok; çünkü Paşabahçe Mağazaları’nda hayatın tam da içinden, sevdiklerinizi mutlu edecek binlerce hediye seçeneği var. Bunlardan bazıları hayatınızın en özel anlarında sizinle olacak, bazıları ise her gün sofranıza, sohbetlerinize ya da heyecanlı hazırlıklarınıza tanıklık ve eşlik edecek. Kim Paşabahçe Mağazaları’ndan alınmış bir hediye paketi gördüğünde mutlu olmaz ki?

Paşabahçe Mağazaları, alışveriş yapmaya vakit bulamayan ve yılbaşı için hediye almak isteyenlere  www.pasabahcemagazalari.com adresinden haftanın 7 günü 24 saat alışveriş yapma imkanı sunuyor. theMagger olarak binlerce ürün arasından favorilerimizi sizin için seçtik. Bu seçim süreci biraz zor oldu; çünkü tasarımların hepsi birbirinden güzel ve zevkli.

 

Ailenizin sanatçısı bunu sevebilir! Ülkemizin önde gelen sanatçılarının özgün tasarım ve çizimlerine yer verilen İmza’lı Ürünler serisi bu sefer karşımıza sevgili Selçuk Demirel’in çizimleriyle çıkıyor. Vazolardan kupalara, kahve setlerinden ince belli çay setlerine Selçuk Demirel imzalı birçok ürün arasından aradığınız hediyeyi bulabilirsiniz.

 

Dostlarınız arasında Star Wars hayranları mı var? O zaman Paşabahçe Nude’un Star Wars koleksiyonundan seçeceğiniz C-3PO veya Darth Vader’lı dekoratif objelerden birini alın, hayat boyu vazgeçemeyeceği ve uzun yıllar gururla sergileyeceği en doğru hediyeyi seçmiş olun!

 

İş arkadaşlarınıza hediye mi arıyorsunuz? Ofis ortamına hoş koku yayan, dekoratif bir ürün olan Çubuklu Oda Kokusu sayesinde, arkadaşlarınız ofise girip, bu rahatlatıcı kokuyu duydukları zaman mutlu edebilirsiniz. Ya da farklı boyutlardaki mis kokulu Paşabahçe kolonyalarından birini seçin, hediyeniz mis gibi koksun!

 

İstanbul aşığı dostlarınız ve ailenize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri de, üzerinde İstanbul’un iki önemli simgesi olan Kız Kulesi ve eşsiz Galata manzarası olan çay setleri olacak. Yeni senede her çay saati geldiğinde sevdikleriniz, bu özel bardaklarda yeni demlenmiş çaylarını yudumlarken sizi hatırlayacak, bu şehri ne kadar sevdiklerini düşünecek ve İstanbul’un yeni bölgelerini keşfetme ilhamı ile dolacaklar!

 

Evlerinde şıklığa önem veren dostlarınıza alınabilecek muhteşem bir öneri ile karşınızdayız. Lacivertin bu harika tonundaki, burgulu kase ve vazolar, hediye aldığınız kişinin salonunun en ilgi çekici parçalarından olacak. Böylece hediyenizi, sevdiğinizin evine her gittiğiniz zaman baş köşede görünce mutlu olacaksınız!

Yukarıdaki ürünler yalnızca bizim seçtiklerimiz. pasabahcemagazalari.com’u ziyaret ettiğinizde karşılaşacağınız ürün gamını görünce gözlerinize inanamayacaksınız! Sevdiklerinize, onları mutlu etmeyi garanti eden hediyeleri bulmak için hemen ziyaret edin. 

Unutmayın “Hayat En Güzel Hediye” ve herkese şimdiden mutlu yıllar!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?