Bu sezon Camper ikonlardan, pop kültüründen, elektronik müzik, video oyunlar, bilim kurgu filmleri ve yüksek performans spordan yani kısacası tekno-günlük konseptten ilham alıyor.

Camper’ın en ikonik modelleri, çarpıcı materyallerle birleşerek koleksiyondaki yerini alıyor. Futuristik görünümü en iyi yansıtan yeni tabanlar, hafifliğini ve esnekliğini korurken farklı renkleriyle çarpıcı bir görünüm sunuyor. Bu tekno-günlük: teknoloji ile el işçiliğini birleştiren zamansız tasarımlar.

Pelotas

İkonik Pelotas modelinin yeniden yorumu olan Pelotas Nu, derilerle örme kumaşları ustalıkla harmanlıyor. Efsanevi çift kat toplu dış tabanı sayesinde çarpıcı ve futuristik bir görüntüye sahip.

Bernhard Willhelm

Camper Together with Bernhard Willhelm koleksiyonu, bu sezon hem kadın hem de erkekler için yepyeni düz ya da original desenli Himalayan sneaker alternatifleri sunuyor.

Romain Kremer

Camper Together with Romain Kremer işbirliği, bu sezon erkekler için renkli topuk detaylı ayakkabı modelleri sunarken, kadınlar için tasarlanan bantlı sandaletler, çarpıcı renk kombinasyonlarıyla dikkat çekiyor. Kremer’in nubuk, süet, kumaş, kauçuk ve neoprene gibi materyaller kullanması, onun farklı malzemeleri kombine etmedeki ustalığını gösteriyor.

Clay

Vulkanize unisex model Clay yaz renkli kombinasyonlarıyla yeni bir görünüm kazanırken, renkli gökkuşağı tabanı sayesinde diğer farklılaşıyor.

Twins_Oruga

Oruga bu sezon erkekler için bir Twins bot alternatifi sunuyor. Turuncu bağcıkları ve kamuflaj desenli çarpıcı tabanıyla dikkat çeken model, artistik görünümle geleneksel 360º dikiş yöntemi arasındaki zıtlığı ortaya çıkarıyor.

Klasikle fütüristiği birleştiren bu modeller, yaz için daha da çok heyecanlanmamızı sağlıyor :)

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?