Otomobil tutkusu başka duygu. Hele bir de güvendiğiniz, gerçek sürüş keyfini onunla yaşadığınız, direksiyonuna her geçişinizde ilk anki heyecanı duyduğunuz bir Audi’niz varsa bu tutku vazgeçilmez oluyor. Audi tutkunuzu kendi tarzınızla farklılaştıracağınız ve günlük hayatınızın her alanına Audi tarzınızı taşıyacağınız orijinal butik ve aksesuar ürünleri ile tanışmanız için sizi seninaudin.com’a davet ediyoruz. Üstelik bu tanışmada harika bir fırsat sizi bekliyor; Audi Butik veya Audi Aksesuar’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinizde hediye çeki kazanma şansınız var.

Seyahat çantasından sırt çantasına, manikür setinden ipad kılıfına, pasaportluktan dolma kaleme birçok Audi tasarımı ürün seninaudin.com‘da.

Peki bizim favorilerimiz hangileri oldu?

1. Audi Design Dolmakalem

Mat paslanmaz çelik ve mat embolize alüminyumdan mamul olup, Audi design tarafından üretilen dolmakalem her Audi tutkununda olması gereken bir ürün. Anlaşmalarınızda imza atarken Audi dolmakaleminiz size şans getirecek!

Dolma Kalem

2. Audi Sport Seyahat Çantası

Audi Sport’un %100 sığır derisinden üretilen, hem kullanışlı hem de şık seyahat çantasına biz bayıldık! Doğal damarlı yüksek kalite siyah
ve kırmızı renklerdeki derisiyle Audi tutkunlarında bulunması gereken bir çanta. Dışına Audi halkaları, içine ise Audi Sport logosunun işlenmiş olması, çantayı daha güzel yapıyor!

Screen Shot 2016-10-12 at 12.28.06

3.  Audi Collection Kol Düğmesi

Paslanmaz çelik üzerine işlenmiş Audi halkalarının yanısıra siyah onyx taşı ile şıklaştırılan bu kol düğmesi, toplantılarınızda ve şık davetlerinizde hep yanınızda olacak. Yeni Audi sahibi olan bir arkadaşınıza böyle bir hediye almak da harika bir fikir olabilir!Screen Shot 2016-10-12 at 12.27.56

Bu arada bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz:

seninaudin.com

5 Ekim – 5 Kasım 2016 tarihleri arasında seninaudin.com web sitesinde tek seferde yapılan 100 TL’lik ve üstü alışverişlerde hediye çeki kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz. Alışveriş yapanlar arasında düzenlenecek çekiliş sonucunda 5.000 €, 3.000 € ve 2.000 € değerinde hediye çeki kazanma şansı da seninaudin.com’da!

 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?