Soundclash finalisti Erdem Şenel ve diğer ülkelerden finale kalan DJ’ler, finalden bir gün önce Las Vegas’ta karşılandılar; ardından Las Vegas’ın en ünlü otellerinden olan The Cosmopolitan’da 5 gün kalmak üzere otele yerleştirildiler. 25 Eylül’de dünyanın en ünlü gece kulüplerinden Marquee’de Soundclash’in birincisi olmak için yarıştılar; ve ardından Hakkasan’da Hardwell’i canlı olarak izlediler! 26 Eylül’de ise LAVO’da kazanan açıklandı… Kolombiyalı Augusto Yepes, Las Vegas’ta gerçekleşen SoundClash Dünya Finali’nin 1.’si oldu.

Erdem Şenel soundclash

Las Vegas’ın en popüler kulüplerinden Marquee’de gerçekleşen SoundClash Dünya Finali’nde tüm finalistler performanslarını sergiledi. Bir sonraki gün ise 26 Eylül Cumartesi günü drai’s’de Dannic’i canlı olarak dinlediler. Dünyanın en başarılı DJ’lerinden biri ile tanışmak Erdem Şenel ve diğer finalistler için büyük bir keyifti!

Dannic

Türkiye birincisi ve SoundClash Global finalisti Erdem Şenel, orada Türkiye’yi temsil edebildiği ve böyle bir etkinliği deneyimleyebildiği için çok mutluydu! Şenel ve diğer ülkelerin finalistleri, Soundclash sayesinde böyle bir ortamda canlı performans sergilediler; EDM dünyasının en sevilen isimlerin DJ Dannic ile tanıştılar; Las Vages’ta Hardwell’i canlı dinlediler. Bunların hepsi Soundclash yarışmasının finalistlere sunduğu muhteşem olanaklar…

Bunun dışında, Soundclash’ten sonra Erdem Şenel’in önünün çok açık olacağına eminiz; Soundclash’in genç bir yetenek (ve önümüzdeki dönemdeki genç yetenekler) için böyle unutulmaz bir ortam yarattığını ve onu hayallerine kavuşması adına büyük olanaklar sağladığını tüm bu süreçte gördük. Arkasındaki destek tek kelimeyle harikaydı. Kısacası Soundclash yalnızca bir yarışma değil; yeteneklerin önünü açan, onları sonuna destekleyen bir oluşum.

Soundclash_final_5

Las Vegas’ta Erdem Şenel ve Soundclash ekibi ne kadar mı eğlendiler? “Biraz” fikriniz olması için, aşağıdaki fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz :)

IMG_4760

IMG_4762

Soundclash_Final_1

12036736_10153034851056360_2845512682677435190_n

Erdem foto

IMG_4764

Siz de yetenekli ve gelecek vaad eden bir DJ olduğunuzu düşünüyorsanız, hayallerinize kavuşmak için yeni senedeki Soundclash’i bekleyin!

 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?