Bol güneşli bir Aralık hafta sonuna girerken etkinlikler de yine birbirinden müzikli, eğlenceli, bol bol danslı…

Emma Shapplin | 1 Aralık @ Volkswagen Arena

Volkswagen Arena, bu gece dünya müzik sahnesinin önemli kadın vokallerinden Emma Shapplin’i sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor. Müzikseverlerin uzun süre hafızalarında yer edecek konserde Emma Shapplin’e klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici de eşlik edecek. İkilinin performansını canlı canlı izlemek ve yerinde deneyimlemek için Volkswagen Arena’daki yerinizi almayı ihmal etmeyin.

 

Göksel | 1 Aralık @ IF Performance Hall Beşiktaş

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Göksel, bu gece IF Performance Hall Beşiktaş’ta dinleyicileriyle bir araya geliyor. Geçmişten günümüze sevilen şarkıları ile Göksel, müzik dolu bir gecenin ev sahipliğini yapacak.

 

Mark Eliyahu | 1 Aralık @ Zorlu PSM – Ana Tiyatro

Mark Eliyahu, son albümü “Roads”un tanıtım turnesi kapsamında bu gece Zorlu PSM Ana Ana Tiyatro sahnesinde olacak. Ortadoğu ve Balkanlar’ın ruhunu müziğine yansıtan ve birçok uluslararası etkinlikte sahne alan Eliyahu’nun uzun süre unutulmayacak konseri için bu geceki rotanız belli. 

 

Liars | 1 Aralık @ Salon

2000’lerin ilk yarısından New York semalarından hayatımıza dahil olan Liars, bu gece Salon sahnesinde olacak. Dinleyicilerinin uzun zamandır beklediği yeni albüm “TFCF”in turnesi için yollara düşen Liars, yedi yıl sonra yeniden İstanbul’da olacak. 

 

Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde | 2 Aralık @ Volkswagen Arena

“Yerli Yerinde” serisinin ikincisi bu Cumartesi Volkswagen Arena’da gerçekleşiyor. Türk rock ve alternatif müziğinin sevilen isimleriyle genç yetenekleri bir araya getiren “Yerli Yerinde”nin bu hafta sonundaki konukları ise sadece Türkiye’de değil dünya müzik sektörünün de ilgisini çeken Gaye Su Akyol, yeni albümü “Döngü”yü yayınlayan Nilipek, kendine has düzenlemeleriyle ilgi çeken Can Kazaz ve görüp görebileceğiniz en şahsına has grubu Büyük Ev Ablukada. 

 

Teoman | 2 Aralık @ Zorlu PSM – Ana Tiyatro

“Vestel #gururlayerli” konserleri Teoman ile devam ediyor! Türk rock müziğinin yıllara meydan okuyan ismi Teoman, herbiri ayrı hit olan şarkıları ve izlemekten kendinizi alamadığınız grubuyla Zorlu PSM Ana Tiyatro sahnesinde olacak. 

 

Can Bonomo | 2 Aralık @ IF Performance Hall Ataşehir

Yeni klibi ‘Yan’ı yayınlayan Can Bonomo, Cumartesi gecesi IF Performance Hall Ataşehir’de olacak. Sahnede izlemesi en keyifli isimlerden biri olan Can Bonomo’nun konserini takviminize ekleyip Cumartesi gecesi de yerinizi almayı unutmayın. 

 

Korhan Futacı ve Kara Orkestra | 2 Aralık @ DasDas

Her bir konseri ayrı bir deneyim olan Korhan Futacı ve Kara Orkestra, Cumartesi gecesi DasDas’ta dinleyicilerinin karşısında olacak. Korhan Futacı ve grup arkadaşlarının yarattığı atmosferi yerinde görmek için rotanız belli. 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?