Kışın kendini yavaş yavaş hissettirmeye başladığı haftanın etkinlikleri ise içimizi ısıtacak cinsten.

Manuş Baba | 12 Ocak @ Sanat Performance Sahnesi

‘Dönersen Islık Çal’ ve ‘Eteği Belinde’ şarkılarıyla 2017 yılına damgasını vuran Manuş Baba, bu gece Sanat Performance Sahnesi’nde olacak. Her konseri müzikseverlerin yoğun ilgisiyle geçen Manuş Baba’yı izlemek için bu geceki rotanız belli.

 

The Away Days | 12 Ocak @ DasDas

DasDas, bu gece adı Türkiye’yi aşan ve yurtdışındaki birçok önemli festivalde de sahne alan The Away Days’e ev sahipliği yapıyor. “Dreamed at Dawn” isimli ilk albümlerini geçtiğimiz yıl yayınlayan grup, şarkılarıyla gecenin merkezinde olacak.

 

Kurtalan Ekspres | 12 Ocak @ Kadıköy Sahne

Yılların eskitemediği topluluk Kurtalan Ekspres, bu gece Kadıköy Sahne’de unutulmaz şarkılarıyla müzikseverlerin karşısında olacak. Her biri yıllara meydan okuyan şarkıların yer aldığı repertuarlarıyla Kurtalan Ekspres, geçmişten günümüze bir müzik ziyafeti sunacak.

 

Can Bonomo | 13 Ocak @ IF Performance Hall Beşiktaş

Can Bonomo, bitmeyen enerjisi ve sevilen şarkılarıyla Cumartesi gecesi IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde olacak. Hafta sonunda dans etmek, eğlenmek ve iyi müzik dinlemek istiyorsanız Can Bonomo konseri için yerinizi alın derim.

 

Neyse | 13 Ocak @ Cemiyet

“Haykırmadan Anlatamam” albümleriyle uzun süreli sessizliklerini bozan Neyse, Cumartesi gecesi Cemiyet sahnesinde olacak. Albümlerinde yer alan şarkılarının yanı sıra cover şarkılara da yer veren Neyse’yi dinlemek için takviminizi işaretleyin.

 

Vega | 13 Ocak @ Dorock XL

“Delinin Yıldızı” albümleriyle geçtiğimiz yıl, kendilerinden uzun süredir yeni şarkılar bekleyen hayranlarını sevindiren Vega, Cumartesi gecesi Dorock XL sahnesinde olacak. Eski ve yeni şarkılarıyla Vega’ya eşlik etmek için yerinizi almayı ihmal etmeyin.

 

Daha

Hakan Günday’ın aynı isimli romanından Onur Saylak yönetmenliğinde beyazperdeye taşınan “Daha”, bu hafta gösterime giriyor. Ahmet Mümtaz Taylan ve Hayat Van Eck’in aşrolünde olduğu film, küçük birsahil kasabasında insan kaçakçılığı yapan babasıyla yaşayan ve büyük şehirde yaşama hayalleri kuran 14 yaşındaki Gaza’nın hayatına kamerayı çeviriyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?