Açık havadan kapalı mekanlara geçişin başladığı haftalarda sıra. İstanbul’daki mekanlar sezon açılışlarını birer birer gerçekleştirirken açık havadaki son konserler de birbiri ardına sıralanıyor. Bu haftaki mönümüz yine birbirinden çeşitli…

13 Eylül Cuma

hafta sonu etkinlikleri - lenka

Lenka @ Küçükçiftlik Park

‘The Show’, ‘Everything At Once’, ‘Trouble Is A Friend’ ve ‘Heart Skips A Bit’ şarkılarıyla tanınıp dünya çapında milyonlarca kişi tarafından takibe alınan Lenka, yeni albümü “Shadows” ile Cuma akşamı Küçükçiftlik Park’ta. Lenka öncesinde ise Uninvited Jazz Band ve Gypsy Swing Family sahnede olacak.

hafta sonu etkinlikleri - redd

Redd @ Jolly Joker İstanbul

Redd, sezon açılışını Cuma gecesi Jolly Joker İstanbul’da yapıyor. Sadık bir dinleyici kitlesine sahip olan grup, bu gece bugüne kadar yayınladıkları albümlerinin hit şarkılarını dinleyicileriyle beraber seslendirecek. Arada sürpriz cover da olması ihtimaller içerisinde.

14 Eylül Cumartesi

Ekşi Fest @ Life Park

hafta sonu etkinlikleri - ekşifestKutsal bilgi kaynağı Ekşi Sözlük organizasyonu EkşiFest, bu yıl Life Park’ta gerçekleşiyor. Sınırlı sayıda satışa sunulan biletlerden bir tane edinerek Athena, Hayko Cepkin & Kurtalan Ekspres, Boğaziçi Caz Korosu, Firewater, Melis Danişmend ve Can Gox izleme fırsatını yakalayabilir ve gün boyu süren etkinliklere katılabilirsiniz.

Blonde Redhead @ Küçükçiftlik Park

hafta sonu etkinlikleri - blonde redhead

Kazu Makino ve Pace kardeşlerden kurulu Blonde Redhead, bir kez daha İstanbul’da. Geçtiğimiz seferden tadı damağında kalanlar ve konseri kaçırdığına üzülenlerin kayıtsız kalmayacağı konserin öncesinde Kaan Düzarat, Tufan Demir ve Ahu günün açılışını yapıp Blonde Redhead için sizleri özel setleriyle hazırlayacaklar.

Büyük Ev Ablukada @ KadıköySahne

hafta sonu etkinlikleri - büyük ev ablukada

Cumartesi gecesi KadıköySahne, ful faça bir performansa ev sahipliği yapacak. Büyük Ev Ablukada ekibi, hikayelerini anlatıp ne olursa olsun çıldırmayacaklarını ilan ederken yanlarında olmanızı önerir, önerir, öneririm. Yolunuz hem Kadıköy’e hem de KadıköySahne’ye düşsün.

15 Eylül Pazar

hafta sonu etkinlikleri - eksen on fair

Eksen On Fair @ Parkorman

Geçtiğimiz yılın en akılda kalan etkinliklerinden Eksen On Fair, ikinci yılında Suede, The Undertones ve The Hives’lı kadrosuyla yine iddialı. Konserlerin yanı sıra Parkorman’da kurulacak giysi, plak, yemek, çizgi roman, kitap ve tasarım standları da ilginiz çekecektir.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?