Yılın son üç ayına girdik. Ekim ayının ilk hafta sonunun etkinlikleri de birbirinden hareketli.

2 Ekim Cuma

hafta sonu - mode xl

Mode XL & Kabus Kerim @ Babylon Bomonti

“Mevzu Makamı” albümlerini geçtiğimiz aylarda yayınlayan Mode XL, yaz festivallerinin ardından kapalı mekanlara geçiş yapıyor. Babylon Bomonti’de bu akşam sahne alacak olan ikili, yeni ve eski şarkılarıyla dinleyicilerinin karşısında olacak. Mode XL’in ardından gece setleriyle adından çokça söz ettiren Kabus Kerim set’in başına geçecek.

hafta sonu - mor ve otesi

mor ve ötesi @ Dorock Stage

mor ve ötesi’ni özleyenler, bu konser tam sizlik! Bu gece mor ve ötesi, sevdiğimiz şarkılarını akustik olarak yorumlayacak. Yayınladıkları her albümle “en iyiler” arasına adını yazdıran ve Türk rock müziğinin en önemli topluluklarından biri olan mor ve ötesi’nin bu çok özel konserini kaçırmayın.

3 Ekim Cumartesi

hafta sonu - hardwell

I Am Hardwell United We Are @ Küçükçiftlik Park

Cumartesi günü dans etmek isteyenler, istikamet Küçükçiftlik Park! Dünyanın en iyi DJ’leri arasında gösterilen ve yapılan anketlerde ilk sıralarda yer alan Hardwell, yeni şovu “United We Are” kapsamında Cumartesi günü İstanbul’a geliyor. 3 saat kesintisiz dans etmek için kaçırılmaz fırsat.

4 Ekim Pazar

hafta sonu - all star jazz night

All Star Jazz Night @ Dorock Stage

Sarp Maden, Volkan Öktem, Alp Ersönmez, Akın Eldes, Turgut Alp Bekeoğlu, Demirhan Baylan, Yahya Dai, Ferit Odman, Ercümen Orkut, Kağan Yıldız, Kerem Türkaydin, Cem Tuncer gibi Türk caz müziğinin önde gelen isimleri Dorock Stage sahnesinde olacak. Caz severlerin kaçırmaması gereken etkinliklerden.

Haftanın Etkinliği:

hafta sonu - istanbul tattoo convention

İstanbul Tattoo Convention 2015 @ Maslak Arena
2-3-4 Ekim

2012 yılından bu yana düzenlenen yerli ve yabancı dövme sanatçılarının bir araya gelip işlerini sergilediği İstanbul Tattoo Convention, bu yıl çıtayı yükseltiyor. Maslak Arena 2 Ekim itibariyle tüm hafta sonu dünyaca ünlü dövme ustalarına ev sahipliği yapacak ve etkinlik kapsamında bir dünya rekoru denemesi de yapılacak. Bir kişi üzerinde en çok dövme sanatçısının çalıştığı dövme rekoru için 81 dövme sanatçısı festivalin açılış günü bir araya gelecek. Son dövme trendlerini yakından görebileceğiniz festival, ayrıca Pentagram, Can Gox, Cem Köksal, Gür Akat, UHR, Dj Soydan Yakuza, Gitarizma, Blacktrick, Rainbow Blues Band, The Ayılar ve Kirli Çıkı performanslarına da sahne olacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?