Türkiye’den sevilen gruplar, dünyaca ünlü yıldızlar ve pop müzikten caza onlarca konser bu hafta sonu yine sizleri bekliyor…

Koray Candemir | 20 Ekim @ Dorock XL

Türk rock müziğinin sevilen vokallerinden Koray Candemir, bu gece şarkılarıyla Dorock XL sahnesinde olacak. Hafta sonuna keyifli bir başlangıç yapmak için Koray Candemir ve grubuna kulak vermeniz yeterli olacaktır.

Birsen Tezer | 20 Ekim @ DasDas

Türk müziğinin en güçlü kadın vokallerinden Birsen Tezer, şarkılarıyla DasDas sahnesinde müzikseverlerle bir araya geliyor. Yorumuyla dinleyicileri hipnotize edici bir güce sahip olan Birsen Tezer ile müzik dolu bir akşam için yerinizi almayı ihmal etmeyin.

Genç Bi Şenlik 2017 | 21 Ekim @ Life Park

21 yaş üzerinin katılamadığı ilk festival olan Genç Bi Şenlik, 21 Ekim’de Life Park’ta kapılarını açıyor. İlki 2015 yılında gerçekleşen şenlik, daha önce festival ya da şenlik gibi etkinliklere katılma imkanı bulamayan gençleri de bir araya getiriyor. Kültür, sanat ve spor faaliyetlerinin de yer alacağı şenliğin müzikal kısmı ise Gripin, Can Bonomo, Kalben, Pera, Sattas, Ezhel ve Edis’e ait olacak.

Iggy Azalea | 21 Ekim @ Küçükçiftlik Park

Küçükçiftlik Park, 21 Ekim Cumartesi günü dünyaca ünlü hiphop yıldızı Iggy Azalea’yı ağırlamaya hazırlanıyor. İlk kez İstanbul’da konser verecek olan Iggy Azalea ile unutulmaz bir gün geçirmeye ve bol bol dans etmeye hazır olun.

Sertab Erener | 21 Ekim @ IF Performance Hall Beşiktaş

Şu aralar yeni projesi “Oceans of Noise” ile gündemde olan Sertab Erener, en sevilen ve yıllara meydan okuyan şarkılarıyla Cumartesi gecesi IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde olacak. Dünden bugüne bir müzik yolculuğu için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Marcus Miller | 21 Ekim @ Zorlu PSM

Daha önce 19. ve 22. İstanbul Caz Festivalleri kapsamında İstanbul’da unutulmaz konserlere imza atan ve ülkemizde büyük bir hayran kitlesi bulunan Grammy ödüllü efsanevi müzisyen Marcus Miller, Avrupa Turnesi’nin ilk ayağında Türkiye’yi tekrar ziyaret ediyor. Eski ve yeni parçalarından oluşan geniş bir seçkiyle müzikseverleri selamlayacak olan Miller, desteklediği yetenekli genç müzisyenlerden oluşan bir kadroyla dinleyici ile buluşacak. Türkiye’den sürpriz bir sanatçının da Miller’a eşlik edeceği konserde dinleyiciler, sanatçının 2018’de yayımlanacak olan yeni albümünden parçaları da ilk kez dinleme fırsatı bulacak.

Marian Hill | 21 Ekim @ Babylon

‘Down’ şarkısıyla şu ara dillere pelesenk olan Marian Hill, Cumartesi gecesi ilk kez Babylon sahnesine konuk oluyor. Jeremy Lloyd ve Samantha Gongol’un projesi Marian Hill’in blues, akustik ve dijitali bir araya getirip harmanladığı müziğini ilk elden deneyimleme fırsatını kaçırmayın.

Fastival: Redd – Necati ve Saykolar – Yüksek Sadakat | 21 Ekim @ Beyrut Performance

21 Ekim gecesi Beyrut Performance, birbirinden farklı üç isme ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Türk rock müziğinin her biri ayrı bir yere sahip olan toplulukları Redd, Necati ve Saykolar ve Yüksek Sadakat’in birbiri ardına sahne alacağı “Fastival” ile rock dolu bir gece geçirmeye hazır olun.

Altın Gün + Ernesto Chahoud | 21 Ekim @ Garaj

Tame Impala’dan King Gizzard & the Lizzard Wizard’a, günümüz psychedelic rock sahnesine ilham veren 70’ler Türk psychedelic rock’ının Hollanda menşeli yeni yıldızı Altın Gün, Türkiye’de ilk kez 21 Ekim Cumartesi gecesi Garaj sahnesinde olacak. Gecenin bir diğer konuğu ise Lübnanlı müzik gurusu ve plak dükkanı sahibi Ernest Chahoud olacak.

Tribute Fest | 22 Ekim @ IF Performance Hall Beşiktaş

Dünya müziğinin efsane grupları Pink Floyd, Iron Maiden ve Thin Lizzy ile Türk rock müziğinin efsane topluluğu Dr. Skull’ın tribute grupları Absence, Powerslave, Gitarizma in Lizzy ve Razor; Pazar günü IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde olacak. Efsane grupların, tarihe geçmiş şarkılarıyla dolu bir günü kim kaçırmak ister ki?

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?