Bu hafta sonuna sığdırılmış o kadar çok etkinlik var ki kendi seçeneklerimi bire indirebilmek için hayli çaba sarf ettim. Şimdiden size kolay gelsin seçmelerde…

22 Kasım Cuma

hafta sonu - malt

Malt @ Bronx Pi Sahne

Son bir aydır neredeyse her günü “Malt konseri olsun, gidelim” diyerek geçirdiğim doğrudur! Bu nedenledir ki bu akşamki konser benim için en kaçmaz konser vaziyetinde. Cenk Turanlı, Barış Ertunç ve Cenk Durmazel ile rock’n roll bir geceye hazır olun.

hafta sonu - ane brun

Ane Brun – Very special guest: Tonbruket @ Salon İKSV

Norveçli indie müzisyen Ane Brun, İsveçli caz topluluğu Tonbruket ile Salon İKSV sahnesinde. Yeni albümü “Nubium Swimtrip”i Eylül ayında yayınlayan Brun, kariyerinin 10. yılını dinleyicileriyle bir araya gelerek kutluyor. Ane Brun’un en sevilen şarkılarını seslendireceği konser başta indie severler olmak üzere kaçırılmayacak performanslar arasında.

23 Kasım Cumartesi

hafta sonu - gorillaz soundsystem

Gorillaz Sound System @ Indigo

Dünyanın ilk audio-visual performans konsepti Gorillaz Sound System, Cumartesi gecesi dünyanın en önemli partilerinin ardından Indigo’da sahnede olacak. Gorillaz’ın sound’unu dans müziğiyle birleştiren ve ortaya koydukları görsel şovlarla da müzik severleri büyüleyen Gorillaz Sound System, bu hafta sonunun en renkli partisine imza atacak.

hafta sonu - russell brand

Russell Brand @ TIM Show Center

Çoğunuz için bir magazin figürü olabilir; ancak Russell Brand tüm dünyanın yeteneğini övdüğü ve show’ları sold-out geçen bir komedyen, oyuncu, tv ve radyo programcısı gibi unvanlara sahip bir multi-yetenek. Russell Brand, ilk ve tek dünya turnesi olarak lanse edilen “Messiah Complex, World Tour 2013” kapsamında tek bir gösteri için TIM Show Center sahnesinde olacak.

24 Kasım Pazar

hafta sonu - jersey boys

Jersey Boys @ Zorlu Center PSM

Broadway’in en büyük başarı öykülerinden biri, ödül rekortmeni “Jersey Boys”, Zorlu Center PSM sahnesinde. Hala izlemediyseniz Frankie Valli, Bob Gaudio, Tommy De Vito ve Nick Massi’nin pop müzikte çığır açan hikayesi Pazar günü sizi bekliyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?