Tatilim son gününde dönüş yoluna geçme hazırlıkları yaparken bir yandan da hafta sonu neler var diye bakıyorum ve fark ettim ki bu hafta sonu müziğe doyacağımız hafta sonlarından. Ben bavulumu toplamaya dönüyorum, sizleri de aşağıdaki bu haftalık seçeneklerle baş başa bırakıyorum.

Hafta Sonu Etkinlikleri: 23 Ağustos Cuma

hafta sonu etkinlikleri - sezen aksu

Sezen Aksu @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Yaz demek Türk pop müziğinin en güçlü isimlerinin açıkhava sahnesine çıkması demektir. Gelenek bu yıl da bozulmuyor ve Sezen Aksu tüm görkemli repertuarıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ne çıkıyor bu gece. Şarkılarının yanı sıra anlatılmaz yaşanır sahne şovuyla da dinleyicilerini tekrar tekrar kendine hayran bırakan Sezen Aksu, İstanbullular için bu gecenin en ideal tercihi.

hafta sonu etkinlikleri - suma beach

The Getaway by Newspeak @ Suma Beach

Haftanın yorgunluğunu Suma Beach’te atmaya ne dersiniz? Newspeak tarafından gerçekleştirilen The Getaway kalabalık DJ ekibiyle Suma Beach’te setin başında olacak. Kimler var derseniz; Crosstown ve Ovum gibi plak şirketlerinin başarılı prodüktörü Luca Bacchetti, Hot Creations ekibinin Brezilyalı ikilisi Digitaria ve en az bir parçası geçtiğimiz yıl pek çok yeni nesil deep house DJ’inin playlist’ine giren Doctor Dru gecenin konukları. Get Physical etiketli Alican ile Newspeak DJ’lerinden Le Bébé Royal ve Merve Bozdağ gecenin diğer isimleri.

hafta sonu etkinlikleri - yalın

Yalın @ Flamm Göltürkbükü – Muğla

Bodrumlular, Yalın bu gece Göltürkbükü’nde! Flamm’da sahne alacak olan Yalın, yer yer hüzünlendiren; ama çokça eğlendirip dans ettiren şarkılarıyla Bodrum’daki tatilcilere müzik ziyafeti çekecek.

hafta sonu etkinlikleri - mehmet erdem

Mehmet Erdem @ Çeşme Hayal Kahvesi – İzmir

Dinlemekten hiç sıkılmadığım, söylediği her şarkıyı kendisine çokça yakıştırdığım isimlerden Mehmet Erdem, bu gece Çeşme Hayal Kahvesi’nde. Bence kaçmaz, siz de eğer Çeşme’deyseniz yolunuz Hayal Kahvesi’ne düşsün.

Hafta Sonu Etkinlikleri:  24 Ağustos Cumartesi

hafta sonu etkinlikleri - burç beach

Duman @ Burc Beach

Yeni albüm için geri sayımda olan Duman, Cumartesi günü Burc Beach’te dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her konserleri kendi başına ayrı bir olay olan Duman, en sevilen şarkılarıyla sahnede olacak. Duman öncesinde de Koray Candemir, Burc Beach sahnesinde olacak.

hafta sonu etkinlikleri - teoman

Teoman @ Armada AVM – Ankara

Şahsen Ankara’da olsam Cumartesi gecesi hiç kimseye söz vermez Armada AVM’ye giderdim. Müziğe geri dönüş kararıyla çok sevindiren Teoman, en güzel şarkılarını Cumartesi gecesi Ankaralılar için söyleyecek.

hafta sonu etkinlikleri - sıla

Sıla @ Çeşme Açıkhava Tiyatrosu – İzmir

‘…Dan Sonra’ ile çıkış yapan ve o gün bugündür Türk pop müziğinin gerek vocal gerekse de söz yazımı açısından en güçlü isimlerinden biri olan Sıla, Cumartesi gecesi Çeşme semalarında olacak.

Hafta Sonu Etkinlikleri: 25 Ağustos Pazar

hafta sonu etkinlikleri - red 2

RED 2 @ santralistanbul

santralistanbul açık hava sinemasında bu hafta “Red 2” gösterimde. Pazar gecesi sevdiklerinizle Bruce Willis, John Malkovich, Catherine Zeta-Jones ve Morgan Freeman’dan aksiyon yüklü bir film izlemek isterseniz santralistanbul doğru tercih.

 

RED ve RED 2 hakkında detaylı bir inceleme için theMagger’daki “Renkli, Esprili, Dinamik: RED” yazısına göz atabilirsiniz…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?