Karlı havanın yerini daha sakin, daha sıcak bir havaya bıraktığı hafta sonunda etkinlikler yine birbirinden eğlenceli.

27 Şubat Cuma

hafta sonu - aeroplane

Aeroplane @ Babylon

The Magician ile başlattığı projesine tek başına devam eden Vito De Luca nam-ı diğer Aeroplane, bu gece Babylon sahnesinde. Nu-disco sahnesinin listebaşı isimlerinden olan DJ ve prodüktör dans dolu bir gece vaad ediyor.

28 Şubat Cumartesi

hafta sonu - nil karaibrahimgil

Nil Karaibrahimgil @ Bostancı Gösteri Merkezi

Nil Karaibrahimgil uzun bir aradan sonra sahneye çıkıyor. Yeni albümünü de önümüzdeki günlerde yayınlayacak olan sanatçı, hayranlarıyla hasret giderecek. En son yayınladığı ‘Kanatlarım Var Ruhumda’ ve “Hadi İnşallah” filmi için hazırladığı şarkıyla listelerin üst sıralarında yer alan Nil Karaibrahimgil, Cumartesi günü en sevilen şarkılarını seslendirecek.

hafta sonu - moddi

Garanti Caz Yeşili: Moddi @ Salon İKSV

İlk albümüyle Norveç’in Grammy Ödülleri’ne aday olan, birçok festivalde sahne alan Moddi, üç albümün ardından Cumartesi gecesi Salon İKSV’de olacak. Norveç folk-pop melodileriyle dolu bir geceye hazır olun.

1 Mart Pazar

hafta sonu - hayko cepkin

Hayko Cepkin @ garajistanbul

Hayko Cepkin, 18 yaş altı dinleyicileri için hazırladığı “Bebelere Balon” konserlerinin ilkiyle bu Pazar garajistanbul’da. Yaş sınırından ötürü kendisini izleyemeyen hayranlarıyla buluşacak olan Hayko Cepkin, yine farklı bir konseptle sahnede olacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?