Yağmuru hayli şiddetli bir haftayı geride bırakırken hafta sonunun bize güneşli yüzünü göstermesini umut ediyoruz.

Ediz Hafızoğlu “Nazdrave” // Ağaçkakan | 29 Haziran @ Zorlu PSM Studio

25. İstanbul Caz Festivali, birbirinden farklı konserler ve performanslarla devam ediyor. Festivalin bu geceki konseri “Nazdrave” projesiyle dikkatleri üzerine çeken Ediz Hafızoğlu’na ait. Türk müziğinin en yetenekli davulcuları arasında ilk sıralarda yer alan Ediz Hafızoğlu’na son single’ı ‘İhtiyar’ı geçtiğimiz günlerde yayınlayan hiphop’ın yetenekli ismi Ağaçkan eşlik edecek.

 

maNga | 29 Haziran @ Dorock XL

‘1000 Parça’ şarkısıyla dinleyicilerinin büyük beğenisini kazanan maNga, hız kesmeksizin konserlerine devam ediyor. Ferman Akgül frontman’liğinde sahnenin tozunu dumana katan ve her konserleri ile seyircilerini oldukları yerde zıplatan maNga, bu gece Dorock XL sahnesinde olacak. Geçmişten günümüze hit olmuş şarkılarını birbiri ardına seslendirecek olan grubun konserine kayıtsız kalmak zor.

 

Teoman | 29 Haziran @ Jolly Joker Alaçatı / İzmir

Şarkı sözü yazarlığındaki başarısını kitap yazma konusunda da tekrarlayan Teoman, yaz konserlerinin startını verdi. Bu gece Jolly Joker Alaçatı’da müzikseverlerle bir araya gelecek olan Teoman, grubuyla birlikte diskografisinin en sevilen şarkılarını birbiri ardına seslendirecek. Alaçatı’da olup da hafta sonuna keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler kaçırmasın.

 

Melek Mosso | 30 Haziran @ IF Performance Hall Ataşehir

Son single’ı ‘Gölgen Yeter’i geçtiğimiz günlerde yayınlayan Melek Mosso, şarkılarıyla Cumartesi gecesi IF Performance Hall Ataşehir sahnesinde olacak. Şarkıları kadar sahnedeki enerjisiyle kendinden söz ettiren Melek Mosso’yla hafta sonunu başlatmak için rotanız belli.

 

Milyon Reggaefest  | 30 Haziran – 1 Temmuz @ Milyon Beach

Bu hafta sonunun festivali Milyon Beach Kilyos’ta vuku buluyor. Sadece reggae severler değil, açıkhavada keyifle müzik dinleyip dans etmek isteyenler Cumartesi ve Pazar günleri Türk reggae sahnesinin en önemli isimleriyle bol bol dans edecekler. Supernova ve Sattas’ın headliner’lığında geçecek iki günde DJ Da Frogg, DJ C.Fyah, Beton Orman Allstars, Bosphoroots, DJ HighFly, DJ Seroman, DJ Ras Memo ve Zeytin sahne alırken festivalin en dikkat çekici performanslarından biri de HipHop Meets Reggae olacak. Çağrı Sinci, Kamufle, Nekre ve Şam ile hiphop ve reggae’nin birlikteliğine şahit olacağız.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?