Bu hafta sonu yine dopdolu geçecek! Hazır olun!

 

Big Boyz Festival
3-4-5 Kasım @ Küçükçiftlik Park

Büyüklere oyuncaklar konseptiyle yola çıkan Big Boyz Festival, 3-4-5 Kasım tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta meraklılarına kapılarını açıyor. Ceza, Pentagram ve Mirkelam konserleri ve gün boyu Karnaval tarafından yapılacak müzik yayınıyla eğlencenin doruğa çıkacağı Big Boyz Festivali kapsamında bir yandan hayallerinizdeki aracı, tekneyi ya da motosikleti inceleyip, drone ,maket uçak gibi oyuncakları test ederken, diğer yandan festival bünyesinde bulunan Türkiye’nin teknolojiden giyime en ünlü 50 markasından alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra her biri alanında uzmanlaşan birbirinden ünlü konuklar, söyleşilerle deneyimlerini katılımcılara aktaracak. Yemek, okçuluk, DJ, barista atölyesinde verilen eğitimlerle, tavla turnuvası, PlayStation deneyimi gibi aktiviteler de sizi bekliyor olacak.

Can Bonomo
3 Kasım @ IF Performance Hall Beşiktaş

Bu gece Beşiktaş semalarında Can Bonomo şarkıları yükselecek. Tarzı, sahnedeki tavrı ve şarkılarıyla çağdaşlarının arasından sıyrılıp kemik bir dinleyici kitlesi edinen Can Bonomo, IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde en sevilen şarkılarını bir kez daha seslendirecek. Enerjinin en üst seviyelerde olacağı bu gece ile hafta sonunu karşılamayı planlarınıza dahil edin.

Redd
3 Kasım @ Sanat Performance Sahnesi

Türk rock müziğinin en kendine has gruplarından Redd, bu gece Sanat Performance Sahnesi’nde dinleyicileriyle bir araya geliyor. Son olarak “Mükemmel Boşluk” adını verdikleri albümleriyle hem müzik yazarlarından hem de dinleyicilerinden tam not alan grup, sevilen şarkılarıyla sahnede olacak.

Son Feci Bisiklet
3 Kasım @ Dorock XL

“Kötü Şeyler” albümünü geçtiğimiz ay yayınlayan Son Feci Bisiklet, bu gece Dorock XL sahnesinde yeni şarkılarını dinleyicileriyle paylaşmaya hazırlanıyor. Arda Kemirgent, Ozan Özgül, Can Sürmen ve Erkin Sağsen’den kurulu Son Feci Bisiklet konseri için yollara düşme vaktidir.

Lindstrøm (Live)
4 Kasım @ Garaj

Dans etmekten başınızın döneceği bir geceye hazır mısınız? Cevabınız sabaha kadar etmek istiyorum ise Cumartesi gecesi yolunuz Garaj’a düşmeli. Nordic disco’ya altın çağını yaşattığı söylenen Norveçli DJ/prodüktör Lindstrøm, Garaj’ı diskoya döndürüp gece boyu dans etmek isteyenleri etrafına toplayacak. Bu partiden mahrum kalmayın.

Göksel
4 Kasım @ Dorock XL

Türk pop müziğinin en sevilen ve en kendine has seslerinden Göksel, Cumartesi gecesi Dorock XL sahnesinde olacak. Yıllara meydan okuyan şarkıları ve şahsına münhasır sahne enerjisiyle Göksel, hafta sonunuzu şarkılarıyla renklendirecek.

Vega
4 Kasım @ Salon

“Delinin Yıldızı” ile kulaklarımızın pasını silen Vega, yeni albümleriyle birlikte konserlerine de hız verdi. Cumartesi gecesi bu kez Salon sahnesinde dinleyicileriyle bir araya gelecek olan Vega, dillere pelesenk olan şarkıları ve en yeni şarkılarının yer aldığı konserleriyle hafta sonunuzu en müzik dolu hale getirebilirsiniz.

Isolate w Marcus Worgull + Trikk
4 Kasım @ Zorlu PSM – Studio

Berlin’in en prestijli plak şirketlerinden Innervisions’ın en önemli DJ/prodüktörlerinden Marcus Worgull ve Portekiz’in yeni nesil underground temsilcisi Trikk, Cumartesi gecesi Zorlu PSM Studio’yu dans pistine döndürmeye kararlı. Gönlünce dans etmek isteyenler için Cumartesi gecesinin rotası belli.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?