Bu kadar hızlı ve yoğun yaşanan haftanın sonuna gelinirken etkinlik önerelerimiz de birbirinden hareketli….

4 Nisan Cuma

hafta sonu - nublu

Allen Hulsey @ Nublu İstanbul

Son dönemde adını artan bir sıklıkla duymaya başladığımız Allen Hulsey, bu gece Nublu İstanbul sahnesinde. Hulsey’nin kendine has yorumundan Türkçe ve İngilizce cover’ların yanı sıra kendi şarkılarını da dinleyebilirsiniz. Cuma gecesi için enerjisi yüksek bir seçenek.

hafta sonu - garanti caz yesili

Garanti Caz Yeşili: Medeski / Martin & Wood + Nels Cline @ Babylon

Amerikalı avantgart caz üçlüsü “Medeski Martin & Wood”, yanlarına en önemli 100 gitaristten biri olarak gösterilen Nels Cline ile Babylon sahnesini ele geçirmeye hazırlanıyor. Özel bir proje kapsamında bir araya gelen Medeski Martin & Wood ve Nels Cline, caz severlerin kaçırmaması gereken isimler.

 5 Nisan Cumartesi

birsen_tezer_418

Birsen Tezer @ Salon İKSV

Türk müziğinin en güçlü kadın vokallerinden Birsen Tezer, Cumartesi gecesi Salon İKSV sahnesinde. “İkinci Cihan” albümünü geçtiğimiz yıl yayınlayan Tezer, duygu yoğunluğu yüksek şarkılarını dinleyicileriyle paylaşacak.

hafta sonu - mor ve otesi

mor ve ötesi @ Jolly Joker İstanbul

Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından mor ve ötesi, bri kez daha Jolly Joker İstanbul sahnesinde. Diskografilerinin en sevilen şarkılarını seslendirecek olan grubun konseri Cumartesi gecesinin kaçmazlarından.

6 Nisan Pazar

hafta sonu - bordeux balesi

Bordeaux Ulusal Operası Bale Topluluğu @ CRR Konser Salonu

1996 senesinden bu yana Paris Operası yıldız dansçılarından Charles Jude tarafından yönetilen BordeauxOperası Bale Topluluğu, “Carmina Burana” ve “Chopin Numero Uno” koreografileriyle İstanbul’da. Pazaralternative arayanlar için ideal.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?