Mevsimlerin yer değiştirdiği haftanın etkinlikleri yine birbirinden hareketli…

9 Mayıs Cuma

Tarkan @ İTÜ Stadyumu

hafta sonu - tarkan

Kendisinden yeni albüm beklenirken Tarkan konserlerine kaldığı yerden devam ediyor. Bu gece İTÜ Stadyumu’nda dinleyicileriyle bir araya gelecek olan Megastar, en sevilen şarkılarını bir kez daha seslendirecek.

Red Bull Music Academy Night: Michael Mayer @ Babylon

hafta sonu - michael mayer

Elektronik müzik sahnesinin en köklü plak şirketlerinden Kompakt’ın kurucusu DJ/prodüktör Michael Mayer, dans müziğin en güzel örnekleriyle Babylon’da olacak. Farklı türleri bir araya getirmekten kaçınmayan ve elektronik müzikle harmanlayan Michael Mayer’ı bu gece kaçırmayın.

10 Mayıs Cumartesi

Moullinex – Xinobi @ Cue İstiklal

hafta sonu - moulinex

Cumartesi gecesi dans etmek isteyenler Cue İstiklal için hazırlıklarını yapabilir. Elektronik müziğin son dönem sevilen isimleri Moullinex ve Xinobi, Cue İstiklal’de hünerlerini sergileyecek. Moullinex’in mütevazi synthler, şaşırtıcı basslinelar ve umutsuz gitar tonlarına karşılık Xinobi’nin tüm eserlerin kendini tazeleyen ve her defasında süprizlerle dolu şaşırtıcı karakteri Cumartesi gecesinin rengini belirleyecek.

Koç Üniversitesi Bahar Şenliği’14 @ Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü

hafta sonu - koc universitesi

Mayıs ayının gelmesiyle üniversitelerin de bahar şenlikleri başladı. Cumartesi gün Jehan Barbur, Büyük Ev Ablukada, Duman, Shantel, Mabel Matiz, Triggerfinger, Sıla ve Gogol Bordello Koç Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında sahnede olacak. Gecenin finali ise Dearhead ve arkasından gerçekleşecek olan afterparty ile yapılacak.

11 Mayıs Pazar

 

hafta sonu - karinca kapani

Karınca Kapanı

Ünlü oyuncu Fırat Tanış’ın yönetmen koltuğuna oturduğu “Karınca Kapanı”, bu hafta vizyona giriyor. Tanış’ın başrolünü de oynadığı filmde Cüneyt Uzunlar, Neslihan Yeldan ve Emre Kınay gibi oyuncular da yer alıyor. Eşinin gözetimi altında yaşamaktan sıkılan, mutsuz Münevver Sarıselimoğlu’nun eşinden kurtulabilmek için mafya babası Galip’in kapısını çalmasıyla gelişen beklenmedik olayların anlatıldığı “Karınca Kapanı” Pazar günü için ideal bir tercih.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?