Etiketlenemez karaktere sahip bir otomobil, seni ve arkadaşlarını eğlenceli etiketlerin dünyasına davet ediyor! Audi’nin Q model ailesinin yepyeni üyesi Q2, kendine has tasarım özellikleriyle, farklı bir geometrik tasarım dilini simgeliyor ve bu sayede bağımsız bir karakter ortaya koyuyor. “Untaggable” bir karakteri olan Q2’nin eğlenceli mikrositesi benitagle.com ise çeşitli hashtag’lerle arkadaşlarını etiketleyerek ilginç videolar oluşturmanı sağlıyor, bunu yaparken de Q2 kazanma şansı vadediyor.

560x300 (5)

İlk kez 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan, Audi’nin kompakt SUV modeli Q2’nin Türkiye’deki tanıtım etkinlikleri kapsamında yayına alınan benitagle.com, Q2’nin tüm dünyada untaggable yani etiketlenemez sloganıyla duyurulmasından ilham alıyor. Bu mikrositede karşına çıkacak, önceden hazırlanmış hashtag havuzundan arkadaşını en iyi tanımlayan hashtag’leri seçerek onları etiketleyebiliyorsun. Aynı zamanda arkadaşlarının senin için seçtiği hashtag’lerle kişiye özel eğlenceli videolar oluşturabiliyor, bunları sosyal medya hesaplarından paylaşabiliyorsun.

800x600

Email adresin ve profil fotoğrafınla giriş yapılabilen benitagle.com‘da, bu eğlenceli oyunun, ilginç içeriklerin ve Q2 ile ilgili detaylı bilgilerin yanı sıra bir Q2 olma şansı da seni bekliyor! 31 Ocak 2017‘ye kadar benitagle.com‘u ziyaret ederek gerekli bilgileri doldurduğun takdirde, Şubat 2017 içinde yapılacak çekilişle, Q2 sahibi olacak şanslı kişi sen olabilirsin.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?