Sevilen reklam dünyası blogu Adamlar Yapıyor, bu ay da öne çıkan reklam kampanyalarını ve reklam ajanslarını çok konuşturan işleri bizim için seçti.

İşte son zamanların en iyi reklamları!

Kamuspotu Nasıl Yapılır 101

The Non-Violence Project, bir otobüsle eğitimin önemini vurgulamış:

Adamlar Yapıyor’un Yorumu: “Ya hep söylüyorum bu Latin Amerika’da insanların suyuna bir şeyler katılyorlar, yoksa doğal yollarla böyle yaratıcı iş çıkmaz… Helal olsun, iş cast’la mı yapılmış, yoksa gerçekten katilleri, tecavüzcüler, hırlısını hırsızını ufak veletlerle aynı otobüse mi doldurmuşlar bilemiyorum ama enfes iş.”

Inter vs. Milan

Coca-Cola, ezeli rakiplerin taraftarlarını bir araya getirmiş:

Adamlar Yapıyor’un Yorumu: “Bizim burada bir saatte biten insanlık olurdu… Biz o makineleri kırar içindeki Cola’ları alır destan yazardık.”

Şampiyonlar Ligi Final Bileti 9 Numarada

Heineken, bir süpermarket alışverişini hazine avına çevirmiş:

Adamlar Yapıyor’un Yorumu: “Durmadan aynı şeyi söylemek gibi olmasın ama artık bu “kamera şakalı, görev vermeli, kimseye çaktırmadan yaparsan kazanmalı” işlere artık kısaca “Heineken Style” demek gerek. Adamlar/kadınlar tam saha press’le bu cins işlerin kralını yapıyorlar. Şampiyonlar Ligi sponsoru olmanın kaymağını yiyorlar. En kötüsü bile iyi. Şapka çıkartıyorum sayın abilerim/ablalarım.”

Ders mi, Anna mı?

Gençlerin ders çalışma isteklerini sınayan bu viral iş 1 milyondan fazla kez izlenmiş.

Adamlar Yapıyor’un Yorumu: “Açıkcası Anna ablamızın ders çalışmamı engellemek için dans etmesine pek gerek olmazdı. Severek izliyoruz hanımefendi. Artık biraz bokları çıkmış olsa da bu cins viral denemelerini seviyorum.”

Fifa’cı mısın, PES’çi mi?

Fifa, Kolombiya Ligi için bir sürpriz hazırlamış:

Adamlar Yapıyor’un Yorumu: “Valla bana kalsa kare orta, yuvarlak şut olduğu sürece fark etmez. Top geçer adam geçmez. Oyunun kendisini bilmem ama Fifa 14 Kolombiya’da enfes bir işe imza atmış, tahminim zilyon dolar ödemiştir bu iş için. Sadece bunun için bile PES’e tercih ederim. Helali hoş olsun.”

Adamlar Yapıyor’un Seçtikleri Vol.15

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?