Bir mağazanın içine girdiğiniz zaman siz de atmosferin çok önemli olduğunu düşünenlerden misiniz? Mağazanın ortamı, çalışanları, arka planda çalan müzik, ışıklandırma, kabinlerin rahatlığı, ürünlerin ulaşılabilirliği… Bunların hepsi sandığınızdan çok daha önemli! Gelin bugün Forever New’in City’s’deki renkli ve keyifli mağazasını beraber gezelim!

City’s’de S-1 katında gezerken karşınıza Forever New canlı müziği ve şık girişi ile karşınıza çıkıyor. Koleksiyonların muhteşem çekimleri vitrinin arkasında sergilenirken, ışıltılı ürünler de mankenlerin üzerinde muhteşem duruyor. Mağazaya girdiğiniz anda size şık çantalar ve çeşitli aksesuarlarla dolu bir stand karşılıyor. İçeri girip, hem alışveriş yapmak aynı zamanda ürünleri adeta bir sergidesiniz gibi incelemek istiyorsunuz.

Aksesuar reyonunda tahmin edebileceğinizden çok daha fazla çeşit var. Her zevk ve her tarza göre küpe, bilezik, kolye bulabiliyorsunuz. Mavi tonlarında aksesuarlar istiyorsanız bir bölüm sadece maviye ayrılmış; daha kibar bir tarza bürünmek istiyorsanız inci reyonu tam sizlik. “Yaz moduna geçelim, neon ve ilgi çeken renkleri tercih ediyorum” diyorsanız, neon renklerdeki bu kadar çeşit aksesuarı bir arada görmek gününüzü neşelendirecek!

Forever New’da birçok stil önerisine rastlayabiliyorsunuz; girişte şık geceler için solda uzun elbiseler yer alırken, biraz ilerde günlük etekler ve parıltılı atletler bulunuyor. Daha sonrasında işinizde rahatlıkla giyebileceğiniz pantolonlar ve şık gömlekler mağazada mevcut.

Ayakkabılara gelince; Forever New’da hem gece elbiselerinin altına giyebileceğiniz topuklulardan, yazlık hasır ayakkabılara, sivri burunlu siyah topuklu ayakkabılara kadar birçok çeşit ayakkabı bulunuyor. Oldukça rahat görünen bu ayakkabıları, istediğiniz kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.

Mağazanın içerisi sürekli olarak eğlenceli müziklerle daha da canlanıyor. Böylece içeride vakit geçirmek daha da keyifli hale geliyor. Sadece çalan canlı şarkılar için bile biraz daha vakit geçirmek isteyeceksiniz. Forever New’in City’s mağazasında dinleyebileceğiniz birkaç şarkı ise şöyle;

_Locked Out of Heaven – Bruno Mars

_Blue Jeans – Lana Del Ray

_Rock Star – Reece Mastin

_Numb – Usher

_Don’t You Worry Child – Sweedish House Mafia ft. John Martin

Alışverişinizi bitirip kasaya gittiğiniz zaman, kasanın arkasındaki harika varaklı aynayı gördüğünüz zaman kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Yaptığınız alışverişin keyfi yeni giysilerinizle beraber yüzünüze yansıyor.

Bugünlük bu kadar! En yakın zamanda Forever New’in yeni bir mağazasında yeni bir koleksiyonla karşınızda olacağız…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?