Bir markada en çok neye önem verirsiniz? Ürünlerine kalitesine? Tarzına? Katalog çekimlerine? Markayı doğru konumlandırmak amacıyla yaptığı PR çalışmalarına? İlk olarak “kalite ve tarz” deseniz de, aslında markanın gözünüzdeki yerini; moda çekimleri, basına nasıl yansıdığı, kitlesi ile nasıl iletişime geçtiği de tahmin ettiğinizden çok etkiler. Herkes güzel ve popüler markaları giymek ister, öyle değil mi? Forever New, Pazartesi günü W Akaretler’de gerçekleştirdiği basın davetinde, bunların hepsine önem verdiğini bize gösterdi. Gelin biraz neler vardı, onlara bakalım.

Pazartesi, tüm gün, W Lounge’a adım atmamızdan itibaren basını şık ve renkli bir ambiyans karşılıyordu. Oldukça büyük bir mekan olan W Lounge, Forever New’ın showroom’u olarak tasarlanmıştı; etrafta Tropical Paradise ve bu hafta raflarda yerini alan Atlantis koleksiyonundan parçalar modellerin üzerinde ve birbirinden şık standlarda sergileniyordu. Davette, yaza girerken karşımıza çıkacak Club Tropicana koleksiyonu da önceden görülebildi.

Lounge tadında keyifli müzik, son bir aydır heyecanla beklediğimiz Atlantis koleksiyonunun temasının renklerindeki mavi ve lila ışıklandırmalar tüm basına enerji verirken, aynı zamanda hepimize yaza az kaldığını da hatırlattı. Güneşin yüzünü gösterdiği bu günlerde bu kadar renkli ve tiril tiril elbiseleri bir arada görmek harikaydı!

Desenli bluzlar, ışıltılı aksesuarlar Forever New’in amacına ulaştığının göstergesiydi; hepimiz bu markanın kıyafetlerinin şık, aynı zamanda günlük olarak da giyebileceğimizi öğrendik. Bir mağazaya gidip; bir anda tüm ihtiyaçlarımızı karşılayacak ürünler bulmak kolay değildir; Forever New, ayda bir yenilenen koleksiyonları, elbiselerden pantolonlara, günlük iş yerinde de giyebileceğiniz ipek bluzlardan rahat sandaletlere kadar mükemmel bir çeşitliliği her fırsatta önümüze seriyor.

Genç ve kendini genç hisseden bakımlı kadın her zaman şık olmak ister. Bu şıklık, renkli bir etek ve üzerine beyaz bir atletle de elde edilebilir, neon renkte bir şort ve hasır bir şapka ile de… Forever New, hedeflediği kadının her zaman rahat ve kaliteli bir şekilde giyinebilmesini amaçlarken, onu hiçbir anda yalnız bırakmıyor. Yeni koleksiyonlar, ürünler ve hikayelerle, kendini ve “Forever New kadını” olarak adlandırabileceğimiz bu harika kitleye yılın her döneminde ilham veriyor. Hem de kar, kış dinlemeden…

Markayı her yönde geliştiren Forever New ekibine, Pazartesi günkü harika basın toplantısı için teşekkür ederiz!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

  1. Bizim için ne zaman bi event yapıcak forever new, en çok biz kullanıyoruz:) di mi,
    Magger’lar için bi event olmayacak mı?

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?