Sıcaklıkların düşmeye başlamasıyla etkinlikler de yavaş yavaş kapalı mekanlara taşınmaya başladı.

26 Eylül Cuma

hafta sonu - blonde redhead

Blonde Redhead @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Ülkemizde çok sevilen ve konserleri ilgiyle karşılanan Blonde Redhead, yeni albümlerinin yayınlanmasının ardından İstanbul’da soluğu alıyor. Yeni şarkılarının yanı sıra en sevilen şarkılarını da seslendirecek olan grup, Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde dinleyicileriyle bir araya gelecek.

hafta sonu - can bonomo

Can Bonomo @ Hayal Kahvesi Arena Park

Kendine has tavrı ve şarkılarıyla kısa sürede kendisine sadık bir dinleyici kitlesi edinen Can Bonomo, konserlerine devam ediyor. “Meczup” ve “Aşktan ve Gariplikten” albümleriyle müzikseverlerin beğenisini kazanan Bonomo, bu gece Hayal Kahvesi Arena Park’ta sahnede olacak.

27 Eylül Cumartesi

hafta sonu - hard rock cafe

Hard Rock Cafe İstanbul Grand Opening Party @  Küçükçiftlik Park

Hard Rock Cafe İstanbul, açılışını büyük bir rock’n roll parti ile kutluyor. Türk rock müziğnin en ünlü isimlerinin sahne alacağı etkinlikte ayrıca tüm Hard Rock Cafe açılışlarında gerçekleşen gitar kırma ritüeli de gerçekleşecek. Bu rock show’un konukları ise Şebnem Ferah, MFÖ, Pentagram, Moğollar ve Ogün Sanlısoy.

hafta sonu - orchestra sion

Aleksander Rudin & Orchestra’Sion @ Notre Dame De Sion

Cumartesi gününüzü klasik müzik dinleyerek geçirmek isteyenler için Notre Dame De Sion’da kaçırılmayacak bir performans söz konusu. Rus orkestra şefi, piyanist ve viyolonsel virtüözü Aleksander Rudin, Orchestra’Sion ile Bartholdy, Beethoven ve Tchaikovsky’nin unutulmaz eserlerini performe edecek.

28 Eylül Pazar

hafta sonu - sezen aksu

Sezen Aksu @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu

Türk popüler müziğinin Minik Serçe’si Sezen Aksu, şarkılarıyla Pazar gecenize ayrı bir renk katacak. Yıllara meydan okuyan ve herbiri yayınlandığı dönemin hit’i olan şarkılarıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nun sahnesine çıkacak olan Sezen Aksu, haftayı müzikle sonlandıracak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?