Tüm müzik severlere duyurulur! Bu yazın dillerden düşmeyecek hit parçası belli oldu, Mahmut Orhan’ın Irina Rimes ile birlikte hazırladığı, Schweppes lansmanında ilk kez açığa çıkan şarkısı “Schhh” yayınlandı. Şarkı insanda öyle bir his yaratıyor ki, yerinizde duramıyorsunuz, dinlemeye başladığınızda bir de bakıyorsunuz, kendinizi ritme kaptırmışsınız! Bu özel parçanın yaratıcısı Mahmut Orhan’ı biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mahmut Orhan (@mahmutorhan) on

Mahmut Orhan, henüz 26 yaşında olmasına rağmen, şimdiden çok sayıda başarıya imza atmış yetenekli bir DJ sanatçısı. En popüler müzik festivallerinde çalıyor, klipleri 200 milyon kez tıklanıyor, hepimiz her yaz onun şarkılarıyla dans edip eğleniyoruz! Mahmut Orhan 1993 Bursa doğumlu ve kariyerinin ilk adımlarını atması 16 yaşında Bursa’da DJ’lik yapmaya başlamasıyla oluyor. Röportajlarının birinde, seneler önce ustasının ona verdiği kulaklıkları istemeden kırdığı için onları kafasına kağıt bantlarla yapıştırıp, uzun bir süre kırık kulaklıklarla çalıştığını söylüyor. 19 yaşındayken İstanbul’un seçkin gece kulüplerinden birinde müzik direktörlüğü yapmaya başlayan Mahmut’un kariyeri bu noktadan sonra tırmanışa geçiyor.

Hepimiz onu ilk olarak 2016 yılında Sena Şener vokaliyle oluşturulan “Feel” şarkısı sayesinde tanıdık. Dubai’den Kanada’ya, Rusya’dan Londra’ya sayısız ülkede performans sergileyen Mahmut Orhan’ın yarattığı her parça adeta dillerden düşmüyor. Şarkılarının sound’unda Türk ezgilerine, vokalde İngilizce’ye yer verdiğini söylerek bir nevi Doğu ile Batı arasında bir köprü oluşturan yetenekli DJ, şimdilerde Schweppes’in reklam müziği olarak hazırladığı ve ilk kez Schweppes lansmanında açığa çıkan “Schhh” adlı şarkısıyla adından sıklıkla söz ettiriyor. Siz de yazın Mahmut Orhan ft. Irina Rimes – “Schhh” ile bir yandan yeni lezzetler keşfederken, bir yandan da eğlenceye doymaya hazır olun!

İlginizi çekebilir: İstanbul Konser Mekanları

 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN