Bunu hiç düşündünüz mü: En mükemmel hediyeye ona söylemeden nasıl sahip olursunuz? Pandora bu sene bize, sevgilimize veya eşimize ne tarz bir hediye istediğimizi söylememiz için çok tatlı bir ipucu rehberi hazırlamış!

İstediğiniz hediyeye ulaşmak için yapmanız gereken tek şey Pandora mağazalarından ve bu ay Instyle dergisiyle dağıtılan kitapçıktan bir adet alıp, kitapçığın içerisindeki her ipucunun arkasına yazan talimatlara uyarak, bunları belirtilen yerlere yerleştirmek. 7 adet ipucunun 4 tanesini ben kendi evime yerleştirdim bile :)

Evimizin salonundaki köşede bulunan şampanyamızın üzerine astığım ilk ipucunun arkasında Pandora.net‘ten seçtiğim mücevherleri yazdım.

Bir tane ipucunu çalışma odamızın kapı koluna astım. Onu görmemesi imkansız :)

Tuna’nın okuduğu ve boş zamanlarında göz attığı kitapların arasında kitap ayracı koymak de kesinlikle yaratıcı bir fikirdi:

Evdeki yılbaşı ağacımızın üzerine de bir diğer ipucunu yerleştirdim. Güzel bir mesaj verdiği kesin :)

İşte Tuna’dan istediklerim…

Pandora’nın renkli taşlarla yaptığı yüzükler her zaman favorilerimden…

Pandora’nın rose koleksiyonundan da seçmede olmazdı! Bu iki yüzüğü kombinleyince oraya harika bir görüntü çıktı!

Pandora’dan kendi seçimlerinizle oluşturacağınız bilekliklerden ben de böyle bir bileklik yaptım kendime. Aşağıdaki fotoğraflarda göreceğiniz gibi içerisinde martini kadehi ve şampanya şişesi var bilekliğin üzerinde!

Büyük bir bileklik meraklısı olarak bir adet daha tasarladım kendim için. Üzerinde yılbaşı motfilerinin olduğu bu bileklik bundan sonra her yılbaşı gecesi kolumda olacak.


İnsanın kendini mutlu eden, ona pozitif enerji veren mücevherler takması harika bir duygu!

Kalpli yüzük ve kuyruklu yıldız modelindeki yüzük birbiriyle muhteşem bir kombin oldular. Size de öneriyorum!

Size tavsiyem en yakın zamanda bir Pandora mağazasına giderek, Pandora’nın ipucu kitapçığından istemeniz. Herkese şimdiden mutlu yıllar!

Advertisement

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?