Uzun zamandır beklenen hafta sonu gelip çattı. Cuma itibariyle şehir hayatından rengarenk ve müzik dolu festival dünyasına geçiş yapıyoruz!

rock'n coke

Cuma saat 18.00’de Berke Yavuz DJ Set ile açılışını yapacağımız Rock’n Coke’a The Prodigy’nin çılgın sahnesiyle Hezarfen’e veda edeceğiz. Bu üç gün boyunca dinleyeceklerimiz arasında kimler kimler yok ki… Hemen saymaya başklıyorum…

rock'n coke

Yukarıda da belirttiğim gibi The Prodigy, Jamiroquai, Klaxons, La Roux, Ellie Goulding, Arctic Monkeys, Hurts, Editors, Oi Va Voi, Little Boots,Everything Everything, Skindred, Primal Scream, Within Temptation, Selah Sue ana sahne, Coca-Cola Zero sahnesi ve party arenada bizi bekliyor olacak.

Türkiye’den kimler var derseniz; Teoman, Duman, Aylin Aslım, Ayyuka, 123, maNga, Büyük Ev Ablukada, Melis Danişmend,Yasemin Mori, Replikas, Portecho,Kafabidünya, Rebel Moves, Mabel Matiz, Can Bonomo, Çağrı Sertel Trio ve Alp Ersönmez’i bir çırpıda sayabiliriz.

rock'n coke

Festival bu akşam başlıyor, hala programınızı yapmadıysanız işiniz zor. Çakışan sahne saatlerine dikkat, sevdiğiniz bir ismi dinlerken bir diğerini kaçırmayın.:)

Hepinize iyi eğlenceler!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?