Bu hafta sonu İstanbul dans ediyor! Başka çareniz yok, dans edeceksiniz siz de. :) Mesai bitimiyle başlayan parti, Pazar akşamına kadar sürüyor. Şimdiden bol eğlenceler!

12 Nisan Cuma

It’s Miller Time With… @ indigo

Techno’nun en büyük isimlerinden Sven Väth, “Metamorphosis” dünya turu kapsamında Cuma gecesi indigo’da olacak. Elektronik müzik severlerin kaçırmayacağını düşündüğüm bu performansı canlı canlı izleyecek olan kitle, bu haftanın şanslıları arasındaki yerlerini alacaklar. Enerjinizi geceye saklamayı ihmal etmeyin.:)

Efes Pilsen Sunar: Soko @ Ghetto

Multi-yetenek Soko, ilk kez İstanbul’a geliyor ve Ghetto’da Türk dinleyicileriyle buluşuyor. ‘I’ll Kill Her’, ‘I Thought I Was An Alien’, ‘First Love Never Die’ gibi hit şarkılarıyla adından kısa sürede söz ettiren Soko’nun Cuma geceki konserini kaçırmayın derim.

 

13 Nisan Cumartesi

Hayko Cepkin @ KadıköySahne

Hayko Cepkin, ilk çıktığı günden bu yana koşulsuz sevdiğim isimlerden biridir. Şarkılarını CD’den dinlemeyi ayrı, konserde canlı canlı dinlemeyi ayrı severim. Dördüncü albümü “Aşkın Izdırabını”nın ikinci klibini ‘Geç Kaldım’ şarkısına çeken Hayko Cepkin, yeni şarkıları ve önceki albümlerinin en sevilenleriyle KadıköySahne’de.

Can Bonomo @ Bronx

Sahnesini ayrı sevdiğim, konserlerinde çokça eğlendiğim bir diğer isim de Can Bonomo. Özellikle ikinci albümü “Aşktan ve Gariplikten” geçtiğimiz yıl en sevdiğim yerli albümlerden biri olmuştu. Sadece yeni albümden favorilerim ‘Basması Pembe’, ‘İyi Ki Doğdun’, ‘Min El-Aşk ve Min El-Garaib’i canlı canlı dinlemek için giderim konsere. Bence siz de hiç tereddüt etmeyin, zira Can Bonomo hem güzel müzik, hem de eğlenceli bir konser vaadiyle karşınızda duruyor.

Portecho @ Babylon

Portecho da ne zaman canım sıkılsa moralimi düzeltmek için başvurduğum isimlerden biri. “Motherboy” isimli son albümleri de elimin hemen altında duruyor ki acil durumlarda ulaşılması kolay olsun. Tan Tunçağ ve Deniz Cuylan ikilisi, yanlarına diğer ekip arkadaşlarını da alarak çıkacakları Babylon sahnesinde dans dolu bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Dans etmek istiyorsanız Babylon yolları taştan diyorum. :)

 

14 Nisan Pazar

Küçük Prens @ Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi

Antoine de Saint Exupéry’nin dünya edebiyat tarihinin kült eserlerinden biri olarak kabul edilen “Küçük Prens”, Bitiyatro ve Theater an der Ruhr ortak yapımıyla Akatlar Kültür Merkezi sahnesine geliyor. Bir insanın hayatı boyunca dönüp dönüp okuduğu, her okuyuşunda farklı noktaları keşfettiği hikayenin tiyatro sahnesinde izlemek de ayrı keşiflere yol açacaktır.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?