Türkiye’nin ilk online konsept mağazası Shopi go’nun ‘Spor & Outdoor” başlığı altında sunduğu ürünleri, büyük beğeni toplamaya ve genişlemeye devam ediyor. Trafikten kaçmak ve şehrin keyfini çıkarmaya devam edebilmek isteyenler için en güzel çözümlerden biri olan Tokyobike, şimdi sadece Shopi go’da!

Tokyobike’ın bisikletleri Tokyo için özel olarak tasarlanmış olmasına rağmen özelikleri ve felsefesi, tasarımları her şehir için uyumlu kılıyor.

‘Tokyo Slow’ konseptiyle geliştirilen bisikletler hafif bir sürüş sağlarken, konforun hıza tercih edildiği bir duruş sergiliyor. Kentin tadını çıkarmanın outdoor hali olan Tokyobike, varılacak noktadan çok, yolculuğun kendisine odaklanmanızı sağlıyor. İnceliği ve hafifliği, rahat ve yumuşak bir yolculuk geçirmenizi sağlarken, evinizin koridoruna sığacak boyutu sayesinde de hayatınıza kolaylık katıyor.

Kentin karmaşık yaşamında huzur bulabilmek için mükemmel bir seçim olan Tokyobike bisikletlerin özel deri eyerleri gibi şık tasarımlarına göz atmak için shopigo.com’a bakmanız yeterli!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN