Soğukların iyiden iyiye kendini gösterdiği bir haftayı geride bırakırken hafta sonu bizi bekleyen etkinlikler içimizi ısıtacak cinsten.

Tricky | 19 Ocak @ Babylon

Trip-hop’ın önemli temsilcilerinden Tricky, bu gece Babylon sahnesinde dinleyicileriyle bir arada olacak. Son olarak “Ununiform” albümünü yayınlayan Tricky, bu gece seçtiği şarkılar ile hafta sonunun başlangıcını yapacak.

 

Mehmet Erdem | 19 Ocak @ IF Performance Hall Beşiktaş

Türk popüler müziğinin son dönemine şarkılarıyla adını yazdıran isimlerden Mehmet Erdem, bu gece IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde olacak. Kendine has vokal tarzı ve kendi şarkılarının yanı sıra seslendirdiği ve albümlerinde yer verdiği cover’larla müzikseverlerin ilgisini ilk çıktığı günden yana üzerinde tutan Mehmet Erdem’in konserini es geçmeyin.

 

José González | 19 Ocak @ Salon

2015 tarihli “Vestiges & Claws” ile hayranlarının övgüsünü kazanan İsveçli müzisyen José González, iki konserlik İstanbul serisini bu geceki Salon konseriyle tamamlıyor. Indie müzikseverlerin kayıtsız kalamayacağı José González konserini kaçırmamanız tavsiyedir.

 

Athena | 20 Ocak @ Zorlu PSM – Ana Tiyatro

Athena, Cumartesi gecesi bir kez daha Zorlu PSM Ana Tiyatro sahnesinde olacak. Her konserleri ayrı bir enerji patlaması halinde geçen ve her şarkıları coşkuyla söylenen Athena, en sevilen şarkıları ile dinleyicilerini saniye yerlerinde duramayacakları bir geceye çağırıyor.

 

Feridun Düzağaç | 20 Ocak @ Sanat Performance Sahnesi

Cumartesi gecesi Sanat Performance Sahnesi’nin konuğu Feridun Düzağaç olacak. Sevilen şarkılarını bu kez akustik halleriyle seslendirecek olan Feridun Düzağaç konserini takviminize not etmeyi ihmal etmeyin.

 

Seksendört | 20 Ocak @ Dorock XL

Son olarak yayınladıkları ‘Kendimi Kandıramam’ şarkıları ve “Duvara Karşı” filmiyle ülkemizde büyük bir hayran kitlesi edinen Birol Ünel’in yer aldığı klipleriyle dikkatleri üzerlerine çeken Seksendört, Cumartesi gecesi Dorock XL sahnesinde olacak. Cumartesi gecesi için henüz planı olmayanlara tavsiyedir.

 

Sergilerden film gösterimlerine, daha fazla etkinlik önerisi için theMagger Ajanda‘ya göz atabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?