Kabul etmeliyiz, indirimler ne kadar bizi tatmin etmiş olsa da kışın koyu renklerinden sıkıldık. Canlı, pozitif renkleri artık vitrinlerde görmek istiyoruz. İşte şu an size güzel bir haberimiz var; vitrin tasarımlarından koleksiyonlarına dek her ay kendini yenileyen Forever New, bizi şeker gibi bir koleksiyonla karşılıyor!

Bugünlerde mağazalarda satışan giren Candy Crush koleksiyonu, pembe, pudra, nane yeşili, toz mavi renkteki tasarımlarıyla bize enerji katıyor. İlkbaharı büyük bir özlemle beklediğimiz bu aylarda, mağazaların içinde bu kadar iç açıcı renkleri görünce yüzümüz gülüyor. Tasarımlardaki ışıltılı detaylar, dantel motifleri, mini elbiseler, sürekli olarak üstüste giymek zorunda kaldığımız kış aylarında bize feminenliği hatırlatıyor.

Sezonun renklerinden nane yeşili ürünlerini de Candy Crush’ta görebiliyoruz. Nane yeşili bir ceket veya bir elbise ilkbaharda gününüze renk katacak!

Tabii, ilkbahar biraz esebilir… O zaman Candy Crush’tan payetli hırkalar karşımıza çıkıyor; renk, tasarım ve çekicilikleriyle içimizi ısıtıyor. Çeşit çeşit renkteki, çizgili veya desenli şallar da hırka ve ceketlerin tamamlayıcıları oluyor.

Koleksiyonda aksesuarlara da giysiler kadar önem verilmiş: Avize küpeler, büyük kolyeler, taşlı yüzükler Candy Crush koleksiyonundaki elbiselerle tamamlanınca ortaya inanılmaz güzel bir görüntü çıkıyor. Forever New’in ilkbahar müjdesinin büyük bir parçası da koleksiyondaki topuklu tasarımları; ışıltılı, yüksek topuklarla her daim önemsediğimiz kadınsılığımızı çok daha hızlı kazanabileceğiz!

Siz de bir “Candy Crush” kızı olmaya ne dersiniz? Koleksiyondaki parçalara Forever New mağazalarından, ayrıca Forever New’in online  mağazasından ulaşabilirsiniz.

forevernew.com.tr/

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

  1. gerçekten şeker gibi, yaşasın alışveriş:) çok güzel bi markaymış..

  2. A must-read, check out the Radical Changes in Turkey’s Fashion Industry Fashionbi Magazine Issue no 1: http://fashionbi.com/magazine

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?