Dijital etkileşimin hayatımızın her alanına entegre olmaya başladığı, avatarların sosyal medya ve oyun portalları başta olmak üzere birçok farklı platformda önemli bir yer edindiği günümüzde, şimdi de bir marka bizi avatarımızı seçmeye davet ediyor: Camper’ın sonbahar-kış 2018 kampanyası, hayal gücümüzü genişletirken soyutla gerçek arasındaki çizgiyi belirsizleştiriyor.

Camper Kreatif Direktörü Romain Kremer’in imzasını taşıyan kampanya, izleyicileri kendi maceralarını seçen aktif oyuncular, başka bir deyişle avatarlar olmaya davet ediyor. Camper Sonbahar-Kış 2018 koleksiyonunda yer alan özel unisex modellerle özdeşleştirilen dokuz kahraman dikkat çekici bir görsellikle sunuluyor. Daniel Sannwald’ın fotoğrafladığı dokuz modelin makyaj tasarımlarını Isamaya Ffrench, saç tasarımlarını Charlie Le Mindu, stylinglerini ise Anna Trevelyan üstlenmiş.

Peki kim bu avatarlar?

_Rakiplerini hipnotize ederek yavaşlatan yalnız ve bilge savaşçı Terra Thelma,

_Uranyumlu öpücüğüyle rakiplerini zehirleme gücüne sahip, insanüstü Nucleo Pix,

_Rakiplerinin vücutlarını ele geçirerek ölene kadar dans etmelerine neden olan dominant dövüşçü Cloud Pix,

_Tanrısal güçleriyle hava durumunu kontrol eden ve yarattığı şiddetli rüzgarlarla rakiplerini alt eden Sky Brutus,

_Eşitlik ve adalet için savaşan, gücünü engellenemez yumruğuyla gösteren Rose Brutus,

_Aşkın her zaman kazanacağına, barışın ve aşkın gücüne inanan, en büyük silahı yaydığı gökkuşağı dalgası olan Rolling-Kun,

_Durdurulamaz bir neşe ve mutluluk kaynağı, değişimin savaşçısı, doğanın koruyucusu ve kızılötesi lazer ışınlarıyla yakıcı bir güce sahip Rolling-Chan,

_Canavarca bir güce sahip, yok edilemez ve engellenemez kabus Night Helix,

_Magmadan doğmuş, gücünü ve paranoyasını kaos yaratmaya adamış, yakıcı güce sahip Magma Helix.

Siz de bu maceranın bir parçası olmak için buraya tıklayarak kahramanlara göz atabilir ve avatarınızı seçebilir, hikayenin tamamı için Camper’ın Instagram hesabını takip edebilirsiniz!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN