Netflix, çok sevdiğimiz iki dizisinin yeni sezon tarihlerini duyurdu: Stranger Things ve Bojack Horseman, sonbaharda geri dönüyor!

Stranger Things poster

Bir yanda yayınlandığı anda 80’ler referansları, zevkle dinlenen soundtrack’i ve sevimli karakterleriyle bir retro hit haline gelen bilimkurgu dizi Stranger Things, bir yanda Hollywood’da yaşamı envai çeşit hayvanın insanlarla iç içe, insanlar gibi yaşadığı bir evrende irdeleyen sivri dilli, yeri geldiğinde kahkahalara boğan, yeri geldiğinde oldukça ciddi animasyon Bojack HorsemanBu iki diziyi henüz izlemeye başlamadıysanız, şimdi tam zamanı. Zira birkaç ay içerisinde herkes yeni sezonlarını konuşuyor olacak!

Stranger Things-S2 Afiş

2. sezonunun tüm bölümleriyle 27 Ekim 2017‘de Netflix’te olacak Stranger Things‘in bu sezonki konusu şöyle açıklandı: “Yıl 1984… Indiana, Hawkins vatandaşları Demogorgon ve Hawkins Lab dehşetini üzerinden atmaya çalışıyor. Will Byers, Ters Dünya’dan kurtarıldı ancak hayatta kalanları daha büyük ve sinsi bir tehlike bekliyor.”

bojack

Bojack Horseman hayranları içinse ufukta biraz daha kısa bir bekleyiş var: 4. sezonunun tüm bölümleri 8 Eylül 2017‘de Netflix’te olacak. Dizinin bu sezonki teması pek bilinmemekle birlikte, dizinin yaratıcısı Raphael Bob-Waksberg’in açıklamalarına göre ABD başkanlık seçimlerinin ardından sezonun senaryosunda bazı değişiklikler yapılmış. Bu da Hollywood ve Amerikan yaşamına her fırsatta kinayelerde bulunan Bojack’in biraz politikleşeceği şeklinde yorumlanmış. (Kaynak)

 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?