Hafta sonunuzu en verimli şekilde değerlendirmek için çizdiğimiz rotalar sayesinde evde durmak istemeyeceksiniz!

Cumartesi Rotası’nın üçüncü haftasında Anadolu Yakası’na geçiyoruz. Mekan ve etkinlik önerileriyle, yeterince doymadan, yeterince keşfetmeden de geri dönmüyoruz!

Anadolu Yakası’nın en güzel semtlerinden Moda’da geçireceğimiz bu gün, yeni mekan keşifleriyle, sahilde bir yürüyüşle ve tiyatro ile dopdolu!

Yeni bir Cumartesi gününde görüşmek üzere!

Hafta sonunuzu renklendirecek konser alternatifleri için Zeynep Okyay’ın önerilerine göz atabilir, tercihinizi sinemadan yana kullanmak istiyorsanız theMagger 10: 20 Aralık Haftasında İzleyebileceğiniz 10 Film listemizi inceleyebilirsiniz.

Rotamızdaki mekanlardan Kabine Nadire ile ilgili daha fazla bilgi için Aslıhan Abay’ın “Moda’da Bir Merak Odası“, Muaf için ise Deniz Özdağ’ın Moda’da Bir Keyif Noktası” yazılarını okuyabilirsiniz.

Fotoğraflar: Deniz Yılmaz, Deniz Özdağ, http://www.modasahnesi.com/

Moda Sahili Fotoğrafı: Panoramio – Selçuk Bağrışen

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

  1. Moda Listesi’ne bir de Mambocino Caffe’yi eklemeyim! Bara benzeyen kahve yapılmasını izleyebileceğiniz kısmına, kitapların bulunduğu küçük kitaplığına, çalışanların ilgisine ve en önemlisi yanındaki Starbucks’a ve karşısındaki Nero’ya inat sımsıkı yerinde durmasına kayıtsız kalmamak mümkün mü? Son olarak kurvasanı ve kahvesi standardın çok üzerinde.